Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kurzy plavání pro neplavce v Aquacentru Šutka

4,6 / 5 Sports Team CZ Praha - Čimice  (mapa) 11 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
M. Nová

Dobrý den, zajímá mě vpodstatě to samé jako paní Sylvu. Jezdila bych na kurz sama, ještě s 2,5 letým synem. Je to organizačně možné? Je potřeba doprovod ve vodě, nebo můžu i s maldším synem trávit dobu kurzu poblíž staršího syna (na první hodinu by byl určitě rád, pak už mě nejspíš nebude potřebovat :-))? Děkuji za Váš čas.

Sports Team CZ

Dobrý den,

plavecké tréninky jsou bez doprovodu rodičů, v době tréninků je malý bazén pro veřejnost uzavřen, lze však lekci sledovat z prostoru velkého bazénu (přes sklo), pokud si klasicky zaplatíte vstupné.

Na první hodině je možné se domluvit přímo s trenéry, že byste byla přítomna, popřípadě někde poblíž, kdyby bylo potřeba. :-)

V případě dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat.

S pozdravem

Veronika Pekařová, Sports Team CZ

Sylva Krejčiříková

Dobrý den, prosím o info, zda je v bazénu s dítětem i rodič, anebo je rodič někde mimo bazén s možností sledovat dítě zpovzdálí? Děkuji, Sylva

Sports Team CZ

Dobrý den,

tréninky jsou bez přítomnosti rodičů, děti si trenéři vyzvednou před začátkem hodiny ve vestibulu a po skounčení lekce je opět předají. Možnost sledovat trénink je, ovšem pouze pokud si zakoupíte klasicky vstup do bazénu – na malý bazén vstup možný není.

V případě dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat.

S pozdravem

Veronika Pekařová, Sports Team CZ

Ladislava homanova

Můžu se zeptat na věk ditete je omezeno?

Sports Team CZ

Dobrý den,

dolní velková hranice jsou 4 roky, horní věková hranice nijak omezena není.

Přeji hezký zbytek víkendu.

S pozdravem

Veronika Pekařová, Sports Team CZ

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru