Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámské zdravotní sandály KOKA v mnoha stylech a barvách

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Marie Hamaričová

Mám dotaz stála se mi nepříjemná věc 17.5.jsem si našla sandály které jsem i zaplatila toho dne .Pak se mi stránka stratila tak nevím jesli to bylo u vás. Byla bych ráda kdyby jste se se mnou spojili abych si to ujasnila moc Vám děkují za pochopeni s pozdravem Marie Hamaričová

MaxiObuv

Dobrý den,
na jméno Marie Hamaričová máme objednávku, ale ze dne 23.5.2018. Dodací adresa je Na Drážce 1585, dnes budeme boty odesílat.

karla

obvykle mám velikost 38, což u letních bot příliš neřeším, jelikož otevřená bota dává 1 číslo navíc vepředu i vzadu. Zimní kozačky volím spíš 39. Ve zdejším případě vidím nepříliš povedený zvednutý okraj a to jak na špičce, tak na patě, tak nevím, jestli to není spíš na škodu a okraje netlačí? Má již někdo tyto boty?

MaxiObuv

Dobrý den, ve vašem případě bych doporučoval zvolit velikost 38, zvednutý okraj je měkký a nošení nevadí.

Iva Dlabačová

Zajímá mne označení šířky obuvi pro velikost 40.

MaxiObuv

Dobrý den,
označení je G.

Iva Dlabačová

Dobrý den,
pro jakou šířku nohy jsou tyto zajímavé sandály? Pro F, G, H nebo K?
Děkuji Iva

MaxiObuv

Dobrý den,
napište nám prosím u jaké velikosti. Děkuji

Liba Janecká

pěkná nabídka ale ani jedny jsem nenašla velikoat 42 což mě mrzí

MaxiObuv

Dobrý den,
bohužel velikost 42 nemáme.

Michaela Holá

Dobrý den, výrobce je China?
Michaela

MaxiObuv

Dobrý den,
ano, boty jsou vyrobeny v Číně.

Halířová Jarmila

Dobrý den , krásné jsou a snad i pohodlné … ale proč nemyslíte na ty ženy , které potřebují větší velikosti . Já mívala velikost 41 až 42. Dnes bohužel 43 a někdy i 44 , podle vzoru … a to je obrovský problém takovou botu sehnat… aby byla pohodlná a dalo se v ní chodit … pokuste se nad tím zamyslet , třeba dodavatel ani neví , že by takový požadavek někdo měl … ono v pánských botaskách se nedá stále chodit , někdy i my větší ženy chceme vypadat trochu šik… Děkuji Jarka H.

MaxiObuv

Dobrý den,
bohužel nejsme výrobci obuvi, proto nedokážeme ovlivnit, v jakých velikostech obuv nabízíme.

Leontina Beránková

Dobrý den , mám dotaz budou ještě černé boty KOKA číslo 40 , děkuji za odpověď Leontina Beránková.

MaxiObuv

Dobrý den,
momentálně jsou bohužel vyprodané a zatím nedokážeme říct, kdy nám dovezou nové. Pokud mi napíšete na email maxiboty@gmail.com, budu Vás o dostupnosti informovat.

Růžena Weidhas

Dobrý den, dnes jsem si mou objednávku na dámské sandály Koka rozmyslela a neuhradím jí v Moneta bance, kam jsem extra jela,ale bohužel měli polední přestávku,tak se mi to vůbec nehodí. Škoda, že mi nemůžete zaslat na dobírku. Protože jinak mi to nevyhovuje lítat někam předem platit. Pokud mi zašlete sandály černé Koka č.37 na dobírku, tak si je ráda zaplatím. Jinak bohužel né. děkuji Weidhas R. 737782038

Slevomat.cz

Dobrý den, Růženo, je nám moc líto, na dobírku bohužel zaslat nemůžeme, protože jde o nabídku, která je námi přes partnera zprostředkovaná. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den :)

Marcela

dá se to koupit i jinak, než přes slevomat?? Na podzim jsem si objednala polobotky a přišly mi až těsně před vánocemi a o to nemám zájem. Jinak bych je brala hned

MaxiObuv

Dobrý den,
boty za tuto akční cenu lze koupit jen v akci na slevomat.cz. Veškeré objednávky expedujeme do 2 pracovních dnů, tak by s včasným doručením neměl být problém.

Eva M

Nemáte prosím chybu v údajích o stélce? Stélka 25,5 cm absolutně neodpovídá míře běžné velikosti 41. Odkud boty jsou, že jsou tak malé??

MaxiObuv

Dobrý den,
toto je standardní velikost našeho dodavatele, bohužel obuv větších velikostech nemáme.

Lucka

Dobrý den, omylem jsem objednala špatnou velikost a už mi přišlo oznámení k zaplacení-můžu to ještě změnit? Prosím ještě info, jaký je to výrobce. Děkuji Lucka

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucko, určitá nezaplacená objednávka za určitou dobu propadne, tudíž můžete v klidu zaplatit správnou velikost. Kdyby jste napsala i velikost špatné objednávky mohl jsem Vám to zrušit a ušetřit Vás emailů o zaplacení, ale nemusíte se ničeho obávat do 3–5 dnů objednávka vyprší. Hezký den, David. :-)

Eva Venturová

Dobrý den, budou prosím v nabídce ještě boty Koka 2 béžové ve velikosti 41?

MaxiObuv

Dobrý den,
bohužel jsou již vyprodané.

Veronika

Dobrý den, máte prosím certifikát, že jsou boty zdravotní? Musím v zaměstnání doložit kopii. Děkuji za odpověď.

MaxiObuv

Dobrý den,
na faktuře, kterou od nás dostanete, bude napsané, že jsou boty zdravotní. Můžeme Vám dát kopii prohlášení o shodě.

Liina

Dobrý den, jak dlouho nabídka na slevomatu bude?

MaxiObuv

Dobrý den,
akce je plánována do 28.5.2018.

Lenka

Dobrý den
chci se ujistit, že obuv Koka 2 a 3 jsou nastavitelne na noze diky suchym zipum pres nart i na pate.
Dekuji Lenka

MaxiObuv

Dobrý den,
ano, jsou nastavitelné suchým zipem na nártu i na patě.

Jiřina Skočilasová

Dobrý den, kde sídlí kamenný obchod, chci si obuv vyzkoušet.

MaxiObuv

Dobrý den,
kamenný obchod bohužel nemáme, jen internetový obchod.

Anna Koumarová

Dobrý den , jaký je rozdíl mezi koka 1 a koka 3 .Děkuji

MaxiObuv

Dobrý den,
co se týče velikostí boty jsou stejné, rozdíl je jen v designu.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru