Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

2hodinový relax ve wellness a časově neomezený vstup do posilovny

4,6 / 5 I'm Fit Praha - Vysočany  (mapa) 427 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Denisa

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda je možné využít 2 hodiny pouze wellness, bez návštěvy fitka. Děkuji

I´m Fit

Dobrý den, je to zcela na Vás jak voucher využijete :)

Ivana Sekyrová

Dobrý den, provedla jsem zaplacení pro 2 osoby do vellness ze slevomatu přes spořitelnu na Váš účet Nějak mi unikl kód voucheru. Nikde jsem nepsala mailovou adresu. Jak mám prosím dál postupovat, abych měla „něco v ruce“, a dárek mohla předat…Moc děkuji. Ivana Sekyrová.
10.3.2018

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivano, nic Vám neuniklo, jen je potřeba počétat s tím, že když platíte převodem tak trvá 2–3 pracovní dny ten převod. Voucher Vám zašleme hned, jak se nám penízky připíši na účet. Krásný den, Jana

Tereza MIletičová

Dobrý večer,mohu nejdříve využít neomezený vstup do fitka a pak jít na 2hod. wellnes?Děkuji za odpověd.

I´m Fit

Dobrý večer, po uplatnění voucheru a opuštění klubu se nelze již na stejný voucher vrátit.

Anatoliy Chernov

Doby den. Když zakoupim voucer 2 h. Welnnes a časové neomezený vstup do
fitka – mužů to rozdělit například dnes do fitka a Zita do welnes?

I´m Fit

Dobrý den, lze uplatnit pouze jednorázově, po opuštění prostor klubu již nelze se vrátit. Krásný den

Eva harvanova

Dobrý den chci se zeptat virivka a sauna je společná nelze zarezervovat jen pro dva?

I´m Fit

Dobrý den, je společná a nerezervuje se. Krásný den

Veronika

Dobry den, kdy je nejmene frekventovana doba na navstiveni wellness v sobotu? Kolik stoji zapujceni prosteradla do sauny? Dekuji za odpoved.

I´m Fit

Dobrý den, nelze s jistotou říci, na návštěvnost má vliv mnoho faktorů, zvláště o víkendech (počasí, chřipkové epidemie, prodloužené víkendy…). Nejmenší frekvence by se dala předpokládat od 13:00 do večera. Pokud jdete na voucher, pak máte prostěradlo v ceně. Těšíme se na Vás

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru