Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Jogurtové tiramisu a káva nebo čaj v oblíbeném Yobaru

4,8 / 5 YOBAR Hradec Králové  (mapa) 524 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
David Hátaš

Dobry den, chtel bych se optat jestli voucher musim mit vytiskly nebo jestli staci platny QR kod v mobilu? Dekuji Hatas

Slevomat.cz

Dobrý den, Davide, postačí Vám kód voucheru. Krásný den, Míša :-)

jaroslava mitrasova

dobry den omlouvam se ale mam prozbu mam uz zaplaceno ale bohuzel nemam kod pocitac mela v opravne a vse semi zmazalo .prosim muzete miho poslat at ho muzu vyuzit dekuji Mitrasova

Slevomat.cz

Dobrý den, Jaroslavo, voucher jsem Vám nechala zaslat znovu na Váš email. Hezký den, Janča

jaroalava

DOBRY den mam prozbu omylem sem si kod vymazala muzete mi prosim poslat kod znova dekuji Mitrasova.

Slevomat.cz

Dobrý den, vouchery jsem Vám poslala na email znovu, doufám, že teď už bude vše v pořádku ;) A dám Vám malý tip: všechny Vaše voucheru najdete i na Vašem slevomatím účtu ;) Hezký den, Klára

jaroslava mitrasova

jak mam uplatnit 50 kc konci mito ve stredu.vzala bych si jogurtovou teramisu a kavu.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jaroslavo, pokud chcete uplatnit své kredity, musí být celková částka objednávky vyšší než 150 Kč. Hezký den Jana

Marti

Dobrý den, nabízíte produkty i v bezlaktózové formě? Děkuji za odpověď

YOBAR

Dobrý den, bohužel, základní surovinou produktu je mléko a jogurt. Pěkný den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru