Nabídku Menu plné ryb a mořských plodů pro 2 osoby mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Talíře plné ryb a mořských plodů pro 2 osoby: chobotnice, krevety i kalamáry

4,2 / 5 Pescatore Brno Brno  (mapa) 202 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Pavel

Dobrý den, mám tomu rozumět, že se podávají 2 hlavni chody, nebo si musíme vybrat pouze jeden? Dekuji

Pavel

Už jsem to zde našel, děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Rudolfe, tento voucher je určen pro dva jedlíky. Hlavní chody jsou v nabídce dva, první z nich Spaghetti aglio olio dostane každý na svůj talíř, druhý hlavní chod, grilované mořské plody s přílohou, je podáván na jednom velkém talíři a je určen pro společnou zábavnější konzumaci. V ceně voucheru jsou tedy skutečně oba hlavní chody :-) Nechybí ani dezert jako sladká tečka. Myslím, že tato nabídka se opravdu postará o parádní gurmánský zážitek! Pokud neodoláte a rozhodnete se restauraci navštívit, určitě dejte vědět, jestli je takové množství jídla vůbec možné za jeden večer sníst :-) Přeji krásný den a případně dobrou chuť, Simča

Rudolf Francus

kde dostanu jidla udělaná z naších sladkovodních ryb.

Slevomat.cz

Dobrý den, Rudolfe. Řada restaurací má v běžných menu i naše sladkovodní ryby, na Slevomatu je ale nyní nenabízíme. :) Hezký den, Tereza.

Monika Kotrbová

Dobrý večer, mám dotaz. Mám strach, že to ve 2 není možné sníst ?! Můžeme dojít ve třech?

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, věřím tomu, že nebude problém přijít ve 3, ale pro třetí osobu nebude dělaná speciální porce, pouze ta, která je udělaná pro 2 osoby. Hezký den, David. :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru