Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Detox, který chutná: cokoli z menu zdravého bistra Salad Box za 400 nebo 800 Kč

4,5 / 5 Salad Box Praha - Chodov  (mapa) 190 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Tereza Kůlová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat může se k Vám s pejskem? 🙂

Salad Box

Dobrý den,

ano můžete, nemáme se zvířátky problém. :)

Tým Salad Box

Iveta Nenutilová

Dobrý den, děkuji za odpověď. Nabídka se ale ukazuje i v kategorii saláty a to působí pro zákazníka celkem zmatečně protoože v emailu mám, že kredity lze uplatnit pro objednávku v kategorii salát, ale realita je jiná. Chtělo by to tedy upravit, tak aby se v té kategorii nabídka neobjevila nebo aby na ní šly kredity uplatnit… Děkuji a přeji hezký den. :-)

Slevomat.cz

Dobrý den, Iveto, ano, máte pravdu. Teď se již nabídka se vyskytuje jen v kategorii bistro :-) děkujeme za příspěvek a přejeme hezký den

Iveta Nenutilová

Dobrý den, dostala jsem poklad na únor kredity na kategorii saláty a tato nabídka je v této kategorii. Proč mi u ní ty kredity nejdou uplatnit? Děkuji, Nenutilová

Slevomat.cz

Dobrý den, tato nabídka patří do kategorie bistro, proto nelze kredity uplatnit. Hezký den, Tereza.

Stáňa Křelinová

Dobrý den, je možné si na voucher přijít dvakrát? Jeden den salát a druhý den to zopakovat. Děkuji

Salad Box

Dobrý den,

pokud budete mít jeden voucher tak ho musíte uplatnit celý. Bohužel jeden voucher nelze uplatnit na dvakrát.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásný den

Tým Salad Box

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru