Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Sushi nadité čerstvostí: 16 nebo 32 kousků plněných křupavou zeleninou

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Andrea

Dobrý den, proč uvádíte adresy všech provozoven, když je výdej na voucher možný jen na Karlově náměstí?

Veganland

Dobrý den, sushi dostanete na pobočkách Karlovo náměstí, Hradčanská a Budějovická. Děkujeme a přejeme pěkný večer.

Andrea

Tak to je zajímavé, možná byste mohli instruovat své zaměstnance. Volala jsem na pobočku Hradčanská, kde mi bylo sděleno, že sushi na voucher si mohu vyzvednout pouze na Karláku…

Barča Pokorná

Čekání, objednala jsem si mix, dostala jsem avokado v 90% … Predpokladam, ze ve 4 odpoledne, kdy tam nebyla ani noha a uz se vytiralo, avokado proste zbylo… Škoda…

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Pokorná,

děkujeme za Váš příspěvek. Mrzí mne, že máte tuto zkušenost. Většina nabízených druhů sushi se skládá především z avokáda a zřejmě nedopatřením mohla být většina kousků stejného druhu. Věřím, že se tato zkušenost opakovat nebude a a příště budete spokojena :) Ráda bych Vás naopak něčím potěšila a na Váš email Vám nyní zasílám menší dárek :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru