Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kompletní přístrojová lymfodrenáž včetně ručního uvolnění uzlin

4,4 / 5 Sunny Land Fitness - Solária (2 pobočky) Praha - Malešice  (mapa) 66 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Sylvie

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda v případě zakoupení 10ti vstupů bude vůbec možné vyčerpání do konce dubna? Jaká doba je vhodná mezi jednotlivými procedurami? Je možné případné prodloužení permanetky? Děkuji, Sylvie

Sunny Land Fitness - Solária

Dobrý den Sylvie,do konce dubna je určitě možné 10 vstupů uplatnit. Procedura se doporučuje 2–3× týdně. Tím pádem máte za cca 4týdny permanentku využitou.
S pozdravem Sunny Land :-)

Zuzana

Dobrý den, když si koupím víc vstupů, například 10, mohu je využít jako 5 ve dvou lidech?

Sunny Land Fitness - Solária

Dobrý den Zuzko,
na deset vstupů dostanete permanentku,kterou můžete využívat ve dvou.
S pozdravem Sunny Land:-)

Ev Miloschewská

Dobrý den,ráda bych se zeptala,proč se voucher prodává údajně ve slevě,když samotná procedura v podniku stojí stejně? Je zde nabízeno něco navíc?
Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, nedalo mi to a musela jsem se podívat na ceník poskytovatele akce. Odkaz na něj Vám vkládám níže. V cení je Lymfodrenáž 60 minut za 280 Kč. V ceně tohoto voucheru je i lymfa čaj, který stojí 30 Kč. Tedy suma pro výpočet je 310 Kč (jeden vstup) a po slevě je za 149 Kč. To se vyplatí ne? Hezký den Jana

 http://www.sunnyland-fitness.cz/clanky/cenik-sliming-studia/

Ev Miloschewská

Velice Vám děkuji za odpověď…osobně jsem ve jmenovaném studiu byla a za proceduru bez jakékoliv slevy jsem platila 150 Kč,i se zmíněným čajem za 30 Kč.

Ano,teď jsem se koukla na stránky a opravdu tam mají jiné ceny,ale vím co jsem za 60 min platila já. :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru