Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Bohaté burger menu v srdci Karlína včetně domácích hranolků a tatarky

4,1 / 5 ONE Café Praha - Karlín  (mapa) 386 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Nikola

Dobrý den,
Je možné si místo masa dát vegetariánskou variantu?
Děkuji za odpověď

Dana

Krásný den,
prosím máte bezbarierový vstup do restaurace pro vozíčkáře nebo ne?

ONE Café

Dobry den. Ano máme. Tesime sa na Vas. Pekny den. Novotny

Niky

Dobry den,chci se zeptat mam voucher platny do 13.4. A vsimla jsem si ze je tam omezeni,ze ho lze uplatnit az od 16 hodin. Zaroven v aktualni nabidce toto omezeni neni. Tak se chci zeptat jestli je mozne i starsi voucher uplatnit v drivejsim case? Jak to mate u aktualni nabidky. Dekuji za odpoved

Niky

Dobry den,mam voucher platny do 13.4. A vsimla jsem si omezeni,ze jej lze uplatnit az od 16h. Ale u aktualni nabidky stejneho voucheru toto omezeni nemate,tak se chci zeptat,jestli mohu voucher vyuzit v drivejsi cas take? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Niky, nerada Vás klamu, ale omezení u této nabídky je také. Voucher je možné využít od 16 – 20 hod. Toto omezení uvidíte, když si jednotlivé varianty rozkliknete. Krásný den, Janča

Radka

Dobrý den. Je v rámci voucheru možná vegetariánská varianta bez masa? Předem děkuji za odpověď.

Veronika

Dobry den,jake varianty burgeru mate v nabidce? Bohuzel jsem na Vasich webovkach nasla pouze fotogalerii par jidel bez popisku.Dekuji.

Martina

Dobrý den, nabízíte i bezlepkové varianty? Děkuji

Lenka

Dobrý den, v úterý jsem si voucher zaplatila. Prosim do kdy by mi měl přijít na email? Předem děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, vouchery jsem Vám poslala znovu, ty předchozí musely spadnout do spamu. Pokud je ani teď v emailové schránce neuvidíte, mrkněte na Váš slevomatí profil, veškeré zakoupené vouchery tam najdete ;) Hezký den, Klára

Aneta Tlachová

Dobry den, je mozne nabidku vyuzit o vikendu v poledne nebo pouze odpoledne? Dekuji
Tlachova

ONE Café

Dobry den. O vikendu sme zavrety. Len cez tyzden. Pekny den. Novotny

Kateřina

Dobrý den, máte, prosím, v nabídce bezlepkové varianty? Děkuji

Lenka

Obsahuje menu i nápoj v ceně ? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, voucher nezahrnuje nápoje. Hezký den :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru