Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Zámeček lásky s rytinou jmen vás dvou, různé designy provedení

4,7 / 5 Šperky4U s.r.o. Hradec Králové  (mapa) 197 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Ijonas

Dobrý den lze na jeden zámek treba i za doplatek umístit 4 jména (rodiče a deti)?dekuji

Šperky4U s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Rytinu můžeme takto: dvě jména na jeden řádek a dvě další jména na druhý řádek. Krásný den!

Jana

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, kde dostanu slevu tzv. Slevomat voucher. Děkuji

Šperky4U s.r.o.

Dobrý den, akci naleznete na této stránce: https://www.slevomat.cz/akce/1244958-zamecek-lasky-s-vyrytymi-jmeny-vas-dvou
Po objednávce a následné úhradě Vám voucher příjde na Váš e-mail. Krásný večer!

Jitka Pěkná

Dobrý večer,
snažím se provést objednávku, ale v poslední kroce, kdy klikám na odeslat na objednávku se mi zobrazuje zpráva: „Vyberte dopravu a platbu“, přestože jsem vybrala dopravu Českou poštou. Můžete mi prosím pomoci.
Děkuji.
Jitka Pěkná

Šperky4U s.r.o.

Hezký den paní Pěkná, prosíme o zaslání čísla Vašeho voucheru na náš e-mail info@sperky4u.eu abychom mohli prověřit v čem je problém. Moc děkuji J.Brožová

Alena

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli by šlo na jeden zámeček vyrýt dvě jména a na druhý dva datumy.
 Děkuji

Šperky4U s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Na každý zámeček můžete nechat vyrýt libovolný text o maximální délce 8 znaků. Rytinu lze zhotovit do 2 řádků. Dvě jména pod sebe na jeden zámeček a dva datumy pod sebe na druhý zámeček se tedy určitě vejdou. Krásný den!

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru