Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Odstranění podbradku s přístrojem Blue laser energy wave

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Petra P.

Dobrý den, mám poměrně veliký tukový podbradek, bylo by toto ( několikrát opakované ) ošetření efektivní ? Děkuji

Beauty Lab

Dobry den,
ano I klientky s vetsim podbradkem maji dobre vysledky.
S pozdravem

Misa

Dobrý den,mám lehce vytahany podbradek,když podstoupim 3osetreni strati se to úplně budu mít vidět krásné i lícní kosti?a žádný podradek nebude?

Beauty Lab

Dobry den,
ucinnost procedury se odviji od velikosti podbradku, veku a kondici Vasi pleti. Bohuzel nejde takhle " na dalku" urcit pocet osetreni.
Beauty lab

Andrea

Když koupím voucher teď tak si nejsem jistá,zda ho stihnu vyčerpat do konce března, tedy v případě 3 ošetření.Dá se domluvit na termínech i mimo březen a bude to bráno jako vyčerpání voucheru pokud na první ošetření půjdu v březnu?

Beauty Lab

Dobry den,
Vase prvni navsteva musi byt do konce brezna. Pak se muzeme domluvit jak Vam to bude vyhovovat.☺

Jarka

Dobrý den, po zmizení tuku ale zůstane vytahaná kůže, která bude vypadat ještě hůř, ne?

Beauty Lab

Dobry den,
Pristroj pracuje s radiofrekvencni energii tudis pokozku zpevnuje.
Hezky den

Natalie

Dobrý den, mám nedostatečnou funkci štítné žlázy – užívám Euthyrox. Je možné tuto proceduru podstoupit? Děkuji, Natalie

Beauty Lab

Dobry den, kontraindikaci je zvysena cinnost stitne zlazy ale protoze se pracuje s radiofrekvencni energii a lasarem v bliskosti stitne zlazy pro jistotu kontaktujte sveho lekare.
Hezky den ☺

Jana Biskupova

Dobrý den,měla bych zájem o toto ošetření,jsem seniorka 71let a mám sice vysoký krevní tlak,ale pravidelně léčený.Zajímá mne,zda bych mohla Vaši proceduru i tak podstoupit,aniž by mně to nějak uškodilo.Děku­ji,hezký den Jana

Beauty Lab

Dobry den,
leceny vysoky krevni tlak by vadit nemel ale radeji kontaktujte Vaseho lekare.
Prejeme hezky den☺

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru