Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Den otevřených dveří v Míšeňské porcelánce vlakem z Prahy

4,6 / 5 CA Futura Německo (mapa) 157 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Dáša

Dobrý den. Bydlíme v Brně, není možný nějaký svoz? Děkuji.

CA Futura

Ne, bohužel.

Pavla

Dobrý den. Měla jsem zájem o termín v pátek 27.4. (1 místo), Bohužel je již vyprodáno. :-( Můžete mě kontaktovat v případě, že někdo např. pro nemoc, nepojede. Děkuji.

CA Futura

Dobrý den,
napište mi na vylety.futura@seznam.cz o kolik míst máte zájem. Děkuji.

Alena

Dobrý den. Je cesta vlakem přímá, nebo s přestupy? V popisu toto není uvedeno. Děkuji.

CA Futura

Dobrý den,
přestupy jsou v Děčíně a v Bad Schandau. Jedná se o návazné spoje bez čekání,

Marcela Svatáková

Dobrý den,
když je Den otevřených dveří, zajímalo by mě, kolik lidí tam tak bývá – jestli se dlouho čeká, jestli tam bývá narváno.
Děkuji
Marcela

CA Futura

Dobrý den,
plno sice je, ale narváno není. Vše se dá pohodlně projít. Areál porcelánky je poměrně rozlehlý a tak se návštěvníci rozptýlí do jednotlivých částí. V rámci prohlídky areálu si můžete dát grilovanou klobásku, poslechnout si doprovodný kulturní program nebo se občerstvit výbornou kávu přímo v hrníčku z míšeňského porcelánu.

Paula Holodňák Miškovská

ak by sme chceli cestovat so synom ma 1 rok a potrebovali by sme so sebou zobrat aj kocarek ako by to bolo spoplatnene a bol by to velky problem?

CA Futura

Dobrý den,
dítě i kočárek se přepravují zdarma. Z důvodu přestupování se však jedná v případě kočárku a malého dítěte o komplikovanou dopravu.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru