Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

U jednoho stolu s obry: Abnormálně velké hovězí burgery s americkými brambory

4,3 / 5 Yes Burger Praha - Nové Město  (mapa) 445 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Kuba Pustay

Dobrý den, chtel bych se zeptat…
Vcera jsem platil 1070,– v Monetě ale mel sem platit presne 1058,– není v t problem a bude zasilka zpracována?
Po pripade jestli je mozne vratit obnos.
Dekuju s pozdravem Pustay

Slevomat.cz

Dobrý den,

pokud jste odeslal platbu s odlišnou částkou, nemůže se platba spárovat s objednávkou a byla by navrácena zpět na účet. V tomto případě pokud jste platil na Moneta Bank, nemá se platba kam vrátit a bude třeba, abyste nám napsal číslo Vašeho účtu, kam se má platba zaslat zpět. Napište nám, prosím, na náš email: vip.podpora@slevomat.cz variabilní symbol objednávky a číslo Vašeho účtu, abychom mohli platbu dohledat a zaslat Vám zpět. Poud byste měl o voucher stále zájem, bylo by třeba prodloužit datum splatnosti, případně doporučuji vytvořit novou objednávku.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Jan Paroubek

Dobrý den,

chtěl bych se ujistit, jak je to přesně myslíte s tím, že není možné si jídlo odnést. Přeci jen vzhledem k velikosti burgeru, není asi běžné, že by ho člověk dokázal sníst celý. Bez mála jedno kilo jídla na posezení…

Rád bych přišel, ale bez možnosti si nechat cca půlku Burgra zabalit, protože celého nesním, pro mě návštěva nemá smysl. Myslím, že zabalení zbytku alespoň do alobalu, by neměl být problém.

Neuvádíte, s jakým časovým předstihem je nutná rezervace. Je to několik dnů? Den předem? Několik hodin před návštěvou?

 Děkuji

Yes Burger

Dobrý den, v tomto případě Vám jídlo samozřejmě domů zabalíme. Rezervace je nutná s předstihem 1 den. Děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu.

Jan

Nechápu nemožnost platit kartou. Díky tomuto faktu jsem si návštěvu rozmyslel.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jane, to mě mrzí. Každopádně ale věřím, že si z naší nabídky vyberete jinou restauraci. :) Hezký den, Tereza, Slevomat.

Yes Burger

nechapu nemožnost platit hotovosti,jinde v okoli možna berou karty,jdou asi s dobou,my si ,ale ještě chvilku tuhle vymoženost dovolime neakceptovat,zas na druhou stranu bereme eura,dolary,stra­venky,zlato,stří­bro,drahe kamení,bitcoi­ny,hezké hodinky,zdravé orgány s pozdravem r

Petra

Dobrý den,muzeme vzit s sebou 14 mesicniho syna? Mate k dispozici detske zidlicky? Dekuji

Petra

Prosim odpoví mi nekdo? Dekuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, zjistila jsem pro Vás informaci, že v této restauraci bohužel dětské židličky nemají, návštěva s takto malým dítkem tedy není úplně vhodná, ale záleží samozřejmě na Vás. Na Slevomatu máme ovšem mnoho jiných nabídek a věřím, že mezi nimi naleznete nějakou Vám šitou na míru :-) přeji hezký den

Petra

Děkuji Vam. S pozdravem. Petra

Barbora Chládková

Dobrý den, je burger určen pro jednu osobu (myslím si, že se to nedá ani sníst), nebo můžeme na jeden burger přijít ve dvou lidech? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Barčo, určitě se nebudou zlobit, když s sebou někoho vezmete na pomoct. :) Hezký den Jana

Anna Lacíková

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na nabídku. Na vašich webových stránkách jsem ji nenašla a zajímalo by mě, zda máte v nabídce také něco jiného než burgery, třeba saláty nebo něco méně kořeněného, protože mám určité omezení v jídle. S přítelem bychom vás chtěli moc navštívit, ale jde o to, abych si mohla objednat i já.
Děkuji za odpověď.

Yes Burger

dobry vecer,samozrejme mame mimo burgeru take asi 6 druhu salatua pak mame taky mexickou kuchyni a i dezerty takze kdyz nas predem uporzonite,ze chtete napr,min korenene jidlo radi vam vyhovime,s poz­ravem YB

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru