Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Hliníkový bluetooth reproduktor C-TECH ve čtyřech barevných provedeních

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Radek Valenta

Nějak příliš mnoho dotazů na nefunkčnost tohoto produktu… Kolik reklamací za týden obdržíte?

Tutty

Dobrý den pane Valento, procento poruchovosti se pohybuje do 1,5% na prodeje tisíce kusů v mixu barev od nového roku. Bohužel nedokážu vyfiltrovat, jak jsou na tom reklamace jen u prodeje zde na Slevomatu. Jedná se o kusové záležitosti. Každopádně máte právo výrobek do 14dnů vrátit, pokud s ním nebudete spokojen. S pozdravem Jakub Kocian

Katerina Fligrova

Dobrý den chtěla jsem se zeptat na hlasitost reproduktoru jelikož už jej mám zakoupený a po zkoušce jsem byla zklamana v místnosti musí být naprosté ticho abych aspoň něco slyšela z reproduktoru i můj mobilní telefon hraje 20 krát hlasitěji než reproduktor.Dekuji za odpověď

Tutty

Dobrý den přeji, je to divné. Zkuste si zkontrolovat, zda hlasitost na samotném reproduktoru + hlasitost na zařízení, ze kterého přehráváte hudbu je na MAX. Pokud by jste měla vše na maximum a přesto reproduktor hrál potichu, je tedy něco špatně a bude nutná reklamace výrobku. Zkuste přes BT s mobilním telefonem a hlasitost v mobilu přes BT na MAX + ovládání přímo na reproduktoru na MAX. Případně nám napište na kocian@elko.cz. S pozdravem Jakub Kocian

Broulik Lubos

dobry den prezentujete doba hrani 3 hod mne ale vydrzi max.40 minut

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Luboši, pokud se vyskytne závada na zboží, neváhejte s reklamací.

Kontaktujte prosím daného prodejce zboží pro zjištění postupu. Kontaktní údaje najdete na faktuře nebo v části Objednávky sekce Mé nákupy. Hezký den, David. :-)

Michaela Pavlíková

Dobry den
Nejde mi sparovat telefon s reproduktorem. Kdyz zmacku tlacitko play neblika střídavě.

Tutty

Dobrý den, párování by mělo probíhat dle přiloženého návodu. Pokud to není možné, zkuste restartovat Váš mobilní telefon, pokud i přes to nelze párovat, bude nejspíše třeba řešit reklamace. S pozdravem Jakub Kocian

Holíková Michaela

Dobrý den,
bude mi reproduktor přehrávat hudbu i z USB? A hraje při nabíjení?

Tutty

Dobrý den, omlouváme se za pozdní odpověď…testovali jsme :-) Ano, při nabíjení je možné hudbu přehrávat spojením přes BT. Co se týče přehrávání z USB, tak za pomoci kabelu OTG a flashdisku to možné není. Pokud přes USB máte propojeno přímo s mobilním telefonem, tak ano, tato možnost funguje. S pozdravem Jakub Kocian

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru