Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Kompletní přezutí pneumatik pro všechny typy vozů: včetně nahuštění

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Michal Nemcok

Dobrý deň,

Bol som u Vás už pár krát a spokojný. Potrebujem prezut len 2 pneu. Koľko by to stalo? Môžem kúpiť kupón na na výmenu 4 kol za 199kc? To mi príde ako fér voľba.

Dakujem,
 Michal

Auto Moto Jandovský

Dobrý den,

pro váš dotaz prosím zavolejte na tel. číslo 775399587, kde se domluvte s kolegyní.
 Děkuji

Robert

Dobrý den, zajímalo by mne proč je ve Vašem popisu služby „VČETNĚ NAHUŠTĚNÍ“? Při popisu svého věku již nějakou dobu píši na začátku číslici 5 a za celý můj řidičský život se mi nestalo, aby mi nějaký servis přezul pneu a vrátil mi je NENAHUŠTĚNÉ..... Myslím, že to je AUTOMATICKOU součástí dané služby a není třeba to vyzdvihovat jako nějaký bonus..... Pokud to na více lidí bude působit jako na mne – tedy odpudivě – tak budete přicházet o zákazníky. A to jen kvůli dvěma slovům.....

Auto Moto Jandovský

Dobrý den,

právě proto je to zmíněné v textu, jelikož spoustu zákazníků se na to opravdu ptá.
 Děkuji

Daniela

Dobrý den. Jezdím k Vám pravidelně a jsem spokojena. Letos potřebuji koupit 2 nové letní pneu, takže budu přezouvat 2 kola kus za kus a 2 kola komplet. Jaký voucher mám zakoupit ? Je to tak něco mezi… děkuji

Auto Moto Jandovský

Dobrý den,

pro více informací prosím zavolejte na tel. číslo 775 399 587, děkuji

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru