Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Elegantní městské dámské batohy značky David Jones

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jana Burešová

Dobrý den.
Prosím Vás, budete ještě do nabídky zařazovat nyní vyprodaný Elegantní dámský batoh David Jones – Růžová ?? Děkuji Jana Burešová

Asapstore.cz

Dobrý den,

bohužel, batoh v růžové barvě skladem již nebude.

Přeji hezký den, Barbora

Martina Lacinová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli Hermioniny kabelky se zvětšovacím kouzlem také zařadíte do nabídky?
Měla bych zájem.
Předem děkuji
Martina

Slevomat.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš zájem. Momentálně Vám bohužel nedokáži říci, zda budou kabelky zařazeny do nabídky. Doporučila bych Vám tedy, abyste si nastavila zasílání upozornění na budoucí nabídky podniku – kliknete na název podniku a následně vpravo na modré tlačítko „Upozornit na nabídky tohoto podniku“. Hezký den, Tereza

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Lacinová,

kouzelnou Hermioninu kabelku v současné době v nabídce nemáme, jelikož není určena do mudlovských rukou. Podle Vašeho dotazu věřím, že pocházíte z rodiny kouzelníků a ráda Vám kabelku pomohu sehnat :) Málokdo ví, že Slevomat také blízce spolupracuje s kouzelnickými obchody v Příčné ulici… jednu takovou kabelku jsem pro Vás tedy směnila s domácím skřítkem za šutr (on tomu říkal ,,kámen mudrců"). Kouzelnou kabelku Vám zasílám jako dárek kouzelnickou poštou, avšak ta má nyní nouzi o sovy, které zásilky doručují a orientačně můžete vyhlížet sovu 29.3. (doručení se může posunout o 2–4 dny). Doufám, že dárek udělá radost :)

Přeji kouzelný den, Monika, Slevomat

Irena Valentová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli se mi vejde do batůžku PET láhev 0,33 l na výšku. Předem děkuji, Irena Valentová

Slevomat.cz

Dobrý den, Ireno,

běžná 0,33 lahev o výšce cca 20 cm se bez problému do tohoto batohu o výšce 29 cm vejde. Batůžek je sice menších rozměrů, ale určitě toho zvládne pobrat spoustu! ;) Malá PET lahev se vměstná bez problému, takový sud by byl už horší… zkrátka je to batůžek, ne Hermionina kabelka se zvětšovacím kouzlem :)

Hezký den, Monika, Slevomat :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru