Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Připravte se na léto: Permanentka na 30 nebo 100 minut opalování v soláriu

4,5 / 5 Sun Studio Brno  (mapa) 143 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Míša

Dobrý den, voucher jsem zaplatila už minulý pátek a stále mi nepřišel na e-mail voucher. Přišla Vám platba nebo kde je problém? Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Míšo, Vaše vouchery jsem Vám znovu zaslal, snad již bude vše v pořádku. Hezký den, David. :-)

anička

Dobrý den, permanentka platí do 16.4? alebo voucher treba vymeniť za permanentku do 16.4?

Slevomat.cz

Dobrý den, Aničko, tento termín znamená, kdy je potřeba nutné vyměnit voucher za permanentku. Hezký den, David. :-)

Jana

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak zhruba dlouho trvá, než mi přijde voucher na permanentku do mailu? :-) koupila jsem si jej ve středu ,a tak by mě zajímalo, kdy jej můžu očekávat. :-) Děkuji a přeji hezký den

Slevomat.cz

Dobrý den, Jani, vouchery jsem Vám nechala zaslat ještě jednou na Vaši emailovou adresu. Pokud byste je nenašla v doručené poště, jukněte prosím do spamu nebo hromadných zpráv. :) Občas se nám tam zatoulají. Hezký den Jana

Zuzana Steinocher

Dobrý den, objednala jsem si permanentku do kolagenového solária, peníze jsem poslala 24.1. ale zatím žádná permanentka mi nepřišla. Prosím o vysvětlení a také zaslat permamentku. Děkuji
Zuzana Steinocher

Slevomat.cz

Dobrý den, Zuzano, voucher s permanentkou Vám přišel do emailu již 25.1., nicméně jsem Vám ho poslala nyní ještě jednou. Zkontrolujte tedy poštu a mrkněte i do spamu nebo nevyžádané pošty. Hezký den :-)

Zuzana Steinocher

Děkuji, voucher mi teď už přišel.

Jitka Valkovičová

Dobrý den, stále žádný voucher,jak jste avizovali již před 3dny ani odpoveď na můj druhý dotaz. Žádám nápravu. Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jitko, Vaše vouchery, jsem Vám znovu zaslal na Váš email a vše by již mělo být v pořádku. Hezký den, David. :-)

Marcela Jarůšková

Jaký je rozdíl mezi soláriem klasickým a kolagenovým. Kromě ceny?

Slevomat.cz

Dobrý den, Marcelo, kolagenové solárium se od toho normálního liší o trubice Collagen pro podporu tvorby kolagenu , elastinu a kyseliny hyaluruové. Kolagenové solário přispívá k regeneraci a hydrataci pokožky. Hezký den :-)

Jitka Valkovicova

Včera jsem platila permanentku na 30minut solaria a zatim mi nepřišlo ani potvrzení na mail ani voucher.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jitko, ve své emailové adrese byste již měla mít voucher na permanentku :-) hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru