Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

20 let od triumfu: vstup do muzea Grévin s výstavou Zlaté časy českého hokeje

4,8 / 5 Musée Grévin Prague Praha - Staré Město  (mapa) 1 674 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Lucie

Dobry večer, chtěla jsem dnes zaplatit převodem 2 vstupenky a zítra muzeum navštívit. Návštěva je možná až po 2–3 dnech po převodu? Jak vše urychlit, když chci platit převodem? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Luciem, pokud platíte převodem, je potřeba počítat s tím, že vouchery přijdou později. Platební převod, bohužel, trvá 2–3 pracovní dny. Vouchery se posílají vždy až po připsání peněz na náš účet. Hezký den, Jana

Valentýna Pörnerová

Vše jsem zaplatila ale nepřišel mi email se vstupenkama co mám dělat? Pošlete mi ho?

Slevomat.cz

Dobrý den, Valentýno, zaslal jsem Vám znovu Vaše vouchery, věřím tomu, že již bude vše v pořádku. Hezký den, David. :-)

Martina Pohludková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak dlouho bude trvat tato nabídka? Děkuji Pohludková

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, přesné informace, jak bude dlouho akce trvat momentálně k dispozici nemáme, ale vždy 2 dny před jejím koncem, začne se odpočítávat čas, a proto bych Vám doporučil dát si nabídku do „Uložit na později“, aby jste o ni nepřišly. Hezký den, David. :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru