Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Romantická večeře na náplavce: speciální 3chodové menu

4,7 / 5 U Dobré myšlenky Praha - Nové Město  (mapa) 160 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Lukas Jamano

Zdravim chci se zeptat bylo by mozno zarezervovat na 14.2

U dobré myšlenky

Volejte prosim primo do restaurace na tel 224914424.Dekuji Martin Vlcek

Alexandra Stoklaskova

Dobry den, máte ještě volné místo na 14.2 na 19:00? Děkuji S.

U dobré myšlenky

Volejte prosim primo do restaurace na tel 224914424.Dekuji Martin Vlcek

Dana Peláková

Děkuji za odpověď, výběr menu jsem přehlédla.
Ještě pro upřesnění v nabídce to snamená pro každého dva různé předkrmy a dezerty a nebo výběr jednoho ze dvou možností?

U dobré myšlenky

pro každého dva předkrmy a dva dezerty
M.V.

Dana Peláková

Dobrý den, pokud bychom zvolili variantu včetně vína je možná i jiná volba než růžové polosuché?
Upřednostňuji vína bílá a suchá, ale na Vašich stránkách jsem nikde nenalezla vinný ani nápojový lístek.

U dobré myšlenky

Dobrý den, nás nápojový i vinný lístek najdete v sekci menu pod kterou se rozlišují polední, stálé, rautové, nápojové a vinné.
Určitě není problém vyměnit za suché.
Děkuji a přeji krásný den,
Martin Vlček

Blanka Kopecká

Dobrý den, je uvedené menu bezlepkové? Děkuji předem za odpověď.

U dobré myšlenky

Vážená paní Kopecká,
omluvte prosím moji pozdní odpověď, bohužel mi Váš dotaz nebyl avízován na email. Degustační menu jako takové není zcela bezlepkové, nicméně můžeme jej tak upravit, a to tím způsobem, že k roastbeefu nebude servírována bageta, ale salát navíc, k ragú namísto kroket, šťouchané brambory a namísto dezertu vanilkovou zmrzlinu s lesními plody a mandlemi. Kulajda bohužel bezlepková není, nabídli bychom vám polévku dle denní nabídky. Pokud se pro desgustační menu rozhodnete, prosím při rezervaci uveďte v tomto smyslu poznámku.
Děkuji za pochopení, s pozdravem Martina Vlčková, U dobré myšlenky

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru