Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Naplňte si břicha: Dvě 800g vepřová kolena z grilu s křenem a hořčicí

4,4 / 5 Restaurace U Templářů Praha - Staré Město  (mapa) 150 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
David Uchytil

vcera jsem u vas byl a ty 2 vysuseny kolena .hnus ,pivo dalsi hnus . obsluha sasek. jiz nikdy…odpoved nechci

Slevomat.cz

Dobrý den, děkuji Vám za zpětnou vazbu. Poprosím Vás však, zda byste své hodnocení mohla napsat přímo k hodnocení voucheru, můžete tam také dát podniku hvězdičky, čímž se Vaše hodnocení započítá mezi ostatní. Tento podnik u nás nyní má 4,2*. Předem děkuji a přeji hezký den, Tereza.

Nirvana

Podnik toleruje zpoždění maximálně 15 minut, znamená to, že pokud se zpozdíme tak nám již jídlo nevydáte?

Slevomat.cz

Dobrý den,

při neobsazení stolu do 15 minut rezervace propadá. Jistější je vždy přijít včas, 15 minut navíc slouží jen jako časová rezerva :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Dominik

Dobrý den.
Chtěl bych se Vás zeptat, proč mi neodpovídáte na můj email s rezervací?
Psal jsem vám na tento email již 2×. Stále bez odpovědi. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Dominiku, toto nás opravdu mrzí. Rezervaci můžete provést na telefonním čísle 222 316 382, bude to rychlejší a lepší. Hezký den Janča, Slevomat

Milena

Můžeme vzít sebou kamarádku, takže bychom byli tři? Sama totiž celé koleno nesním. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Mileno, v tom by neměl být žádný problém, ovšem nebude pro kamarádku připravena speciální porce, ale jak zní dotaz tím lépe. :-) Věřím tomu, že se pochutnáte, sám sem toto místo navštívil a doporučuji. Hezký den, David. :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru