Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Harmonie pro vaše emoce díky síle bylin: Bachovy a speciální esence

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Tereza B.

Dobrý den, je možné užívat troje az ctvery kapky najednou? Např. bolest hlavy, únava, dobrý spánek a strach? Nebo jsou lepší výsledky při postupném užívání?
 Děkuji

Studio regenerace

Dobrý den, tolik bych určitě nedoporučovala. Kombinovat únavu a spánek, to už vůbec není dobré, bolest hlavy by se mohla vzít v případě, že je to akutní. Spíš mi zavolejte 732 756 379 a nějak to můžeme upravit.
Lada Kuběnková

Kristýna

Dobrý den, mohu použít pro psa? Strach? Děkuji

Studio regenerace

Dobrý den, určitě můžete použít, jenom prosím do objednávky na to upozornit, nedávala bych tam konzervant. Lada Kuběnková

Alena Šolcová

Dobrý den, můžete mi prosím napsat složení bachových kapek první pomoc?
Děkuji a přeji hezký den. A. Šolcová

Studio regenerace

Dobrý den, první pomoc obsahuje tyto esence: Impatiens, Star of Bethlehem, Cherry Plum, Rock Rose a Clematis.
Lada Kuběnková

Dana

Dobrý den, zakoupila jsem si u vás esenci Únava, vyčerpání a opravdu mi moc pomohly, jsem velmi spokojená.. A dotaz – mohu užívat 2 esence zároveň, konkrétně Únava, vyčerpání a Zlepšení paměti? Jak se pak užívají, nakapat zároveň 4 a 4 kapky, nebo s nějakým odstupem mezi sebou? děkuji za odpověď

Studio regenerace

Dobrý den, bylo by lepší užívat každou esenci zvlášť s odstupem aspoň 10 minut, ale když je nejhůř, tak můžete nakapat zároveň.
Přeji hezký den, Lada Kuběnková

Magda

Dobry den, chtela bych se zeptat se slozeni esence Vyrovnane dite. Myslite, ze by mohla pomoci na nocni pocuravani u 5ti lete holcicky, pokud by to bylo spojene s psychikou? Dekuji.

Studio regenerace

Dobrý den, těžko říct, zda by to pomohlo zrovna na toto noční pomočování, ale mohlo by. Hodně rodičů to bere pro malé děti, že je to zklidní. Lepší by byly určitě kapky na míru s konzultací (nejsou součástí slevové akce). Lada Kuběnková

Tereza

Dobrý den,
1)ráda bych se zeptala, jaké je složení směsi „prosazení se“? 

  1. Které směsi obsahují bílou lesní révu?
Děkuji. T.
Studio regenerace

Dobrý den, „prosazení se“ nepatří do Bachových esencí, je to esence volně žijících zvířat (nejsou vyrobené ze zvířat, ale napodobují jejich schopnosti).
Bílou lesní révu obsahují tyto kombinace: Zkoušková, Při malém zájmu o okolí. L. Kuběnková

Marie Švehlová

Dobrý večer,
po porodu bojuji s atopickým ekzémem po celém těle, vyzkoušela jsem již mnoho způsobů, ale stále se mi nedaří se ho zbavit. Někde jsem četla, že pomohly krizové kapky- První pomoc, Doporučila byste je na atopický ekzém?
Děkuji za odpověď.

Studio regenerace

Dobrý den, pokud někomu pomohly kapky První pomoc, mohla to být náhoda, pokud zrovna neobsahovaly esenci (skládají se z 5), která zabrala. Určitě nedokážu říct, zda by Vám na ekzém pomohly také. Ale jsou vhodné do každé domácí lékárničky, nic jimi nepokazíte. L. Kuběnková

Jana K.

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat , jak se tyto kapky používají, do vonných lamp pár kapek ???
děkuji Jana K.

Studio regenerace

Dobrý den, kapky jsou určené k vnitřnímu použití – kapou se pod jazyk. L. Kuběnková

Marta

Dobrý den,
mám dotaz. Trápí mě dlouholetá nespavost a nyní i 2 měsíce velký strach.
Nyní mi zjistili i vysoký tlak (hlavně spodní).
Co by bylo pro mě vhodné? Děkuji.

Studio regenerace

Doporučovala bych nejdříve kombinaci Proti strachu – může se stát, že zabere i na tu nespavost. Na tlak bych doporučovala jiné produkty, můžete mi zavolat na tel. 732 756 379. L. Kuběnková

Veronika

Dobrý den chtěla bych se optat,které mám pořídit pro syna 6 let má časté absence kvůli nemoci a tím i problémy vše dohnat poté má strach ze školy a je tam nejistý.Dekuji

Studio regenerace

U syna bych nejdříve řešila imunitu nebo záleží, co má za nemoc, jestli by toto stačilo, ale to kapky neumí. Na strach, že ve škole nedožene učivo bych doporučila kombinaci Proti strachu.
Lada Kuběnková

Pavlína

Dobrý den, uvažuji o esenci na bolest hlavy pro dcerku 12 let (trpí každodenními bolestmi hlavy a současně silnými migrénami). Chtěla bych se zeptat, zda je pro dítě dávkování stejné a zda může esenci užívat spolu s jinými léky? Děkuji Pavlína

Studio regenerace

Dobrý den, základní dávkování je vždy stejné – 4× denně 4 kapky. Esenci může používat s jakýmikoliv léky, není problém. L. Kuběnková

Radka H.

Dobry den, je mozne pouzivat esence i v tehotenstvi?
Dekuji a preji prijemny den :-)

Studio regenerace

Dobrý den, ano, esence nemají žádné omezení ani kontraindikace, lze je tedy používat i v těhotenství. Lada Kuběnková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru