Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Omládněte o pár let: neinvazivní lifting CPT Thermage či HIFU Ultheralift

4,7 / 5 Estetické centrum ToWell Praha Praha - Nové Město  (mapa) 13 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Ivana M.

Dobrý den, mám povadlá víčka a kontury obličeje, která metoda by pro mě byla účinnější? Děkuji za odpověď.

Estetické centrum To-well Praha

Dobrý den paní Ivano, moc děkujeme za váš dotaz a zájem o naše služby. V tomto případě bychom Vám spíše doporučili ošetření CPT Thermage. Pokud budete mít další dotazy, tak nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem Mgr. Vladimír Žitný Estetické centrum To well

Petr Beránek

Dobrý den tak voucher na zákrok u vás zakoupen a chtěl bych jse zeptat s jakou lhůtou na objednání mám počítat .Děkuji za odpověď.

Estetické centrum To-well Praha

Dobrý den pane Beránek, objednat se můžete přes online rezervační systém na webových stránkách www.towell.cz pobočka Estetické centrum To well Praha nebo přes email klinika@towell.cz. Volné termíny jsou i na příští týden, ale záleží v jakých termínech by vám objednání vyhovovalo. S pozdravem Mgr. Vladimír Žitný Estetické centrum To well

Petr Beránek

Děkuji za odpověď a v nejbližších dnech si voucher na tento zákrok koupím.

Estetické centrum To-well Praha

Moc děkujeme a budeme se těšit na vaši návštěvu. S pozdravem Mgr. Vladimír Žitný Estetické centrum To well

Petr Beránek

Dobrý den prosim vás po zákroku Thermage CPT.Dáváte po zákroku nějakou zklidňující látku na obličej nebo není potřeba abych někoho nevidesil az pojedu domů.

Estetické centrum To-well Praha

Dobrý den pane Beránek, moc děkujeme za váš dotaz a zájem o naše služby. Po ošetření se snažíme na obličej aplikovat zklidňující masku a sérum. Klient po ošetření většinou odchází pouze mírně začervenalý, nemusíte se obávat. S pozdravem Mgr. Vladimír Žitný Estetické centrum To well

Petr Beránek

Dobrý den měl bych dotaz mám na čele hlubší mimicke vrásky okolí oci také ale i váčky pod očima který zákrok by byl pro mě vhodnější thermage nebo hifu ultheralift .Děkuji za odpověď Petr Beránek.

Estetické centrum To-well Praha

Dobrý den pane Beránek, moc děkujeme za váš dotaz a zájem o naše služby. V tomto případě bychom vám doporučili ošetření CPT Thermage. Pokud budete mít další dotazy, tak nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem Mgr. Vladimír Žitný Estetické centrum To well

Iveta Dusíková

Dobrý den, chci se zeptat lze u vás uplatnit benefity

Slevomat.cz

Dobrý den, na Slevomatu lze platit benefity. Přehled námi přijímaných benefitů a další informace najdete v naší online Cafeterii: https://www.slevomat.cz/cafeteria. Hezký den, Tereza.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru