Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Jednodenní kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou: 5 termínů na 3 místech

4,5 / 5 Lucie Slaninová (3 pobočky) Rychnov u Jablonce nad Nisou  (mapa) 10 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Petra H.

Dobrý den,
nejde mi reagovat na komunikaci výš. Voucher jsem teprve objednala, budu platit z účtu. Prosím, pošlete mi tedy Váš email, nemůžu ho najít. Případně prosím o rezervaci termínu 24.3. na jméno Holubová, potvrdím emailem s číslem voucheru, děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, email na poskytovatele je: bezmezer380@gmail.com a telefonní číslo +420 608 126 8­62. Krásný den, Jana

Petra H.

Dobrý den, zvažuji kurz, nicméně by pro mě připadal v úvahu pouze termín 24.3. Je ještě volný? Je tam už dost lidí?
V podmínkách píšete, že můžete termín změnit bez vrácení peněz. Takže pokud by byl termín 24.3. z Vaší strany zrušen a já 30.3. nemohla, tak mám smůlu? Děkuji za odpověď.

Bezmezer, o.p.s.

Dobrý den, můžete se zúčastniit 24.3.2018 v Li­ebiegově paláci v Liberci, není problém – budeme se na vás těšit. S pozdravem Zdeňka Svobodová

Bezmezer, o.p.s.

Pošlete prosím číslo voucheru a jméno na email, nebo náš telefon. Děkujeme

Ivana Landsperská

Dobrý den,
o kurz mám zájem, ale zjistila jsem, že se tyto kurzy konají většinou 2 – 3 denní. Opravdu se to naučím v jednom dni? Děkuji

Bezmezer, o.p.s.

Pokud vás kurz zajímá, můžete si vybrat, jak píšete z více možností – ať kurz trvá jeden nebo tři dny, stejně v případě, že se nastartujete, což se dá stihnout – protože vás to bude bavit, budete se muset věnovat kresbě systematicky dále. KPM jsou kurzy,, na kterých je používán vybraný postup grafických technik, které vás mají především nastarovat. Přeji vám hodně stěstí ve vašem bádání a hledání …

Bezmezer, o.p.s.

Pokud vás kurz zajímá, můžete si vybrat, jak píšete z více možností – ať kurz trvá jeden nebo tři dny, stejně v případě, že se nastartujete, což se dá stihnout – protože vás to bude bavit, budete se muset věnovat kresbě systematicky dále. KPM jsou kurzy,, na kterých je používán vybraný postup grafických technik, které vás mají především nastarovat. Přeji vám hodně stěstí ve vašem bádání a hledání …

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru