Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Šetrná laserová operace očí na Oční klinice Dr. Rau

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Josef Vachtl

Dobrý den, zlepší šetrná laserová operace barvocit ?

Oční centrum Dr. Rau

Zlepší vidění, barvičky ne…

Katerina

Dobry den,
Chtela jsem se zeptat, Je mi 35 let a bryle mam na dalku na leve oko –4,5 a prave oko –3,5 jaky zakrok by byl pro me vhodny a kolik by me to asi stalo.Dekuji za info.

Oční centrum Dr. Rau

Přesně lze odpovědět až po provedeném odborném vyšetření, nicméně podle toho co píše jste vhodný pacient a laserové korekce vás s největší pravděpodobností zbaví zcela brýlí. Cena je za metodu Lasek 8900,–za jedno oko nebo Lasek Viskodisekce 12500,– za oko. Více info o jednotlivých metodách na našich www stránkách nebo vteřin vám je rádi odpovíme telefonicky denneod 8:00 do 12;00 na čísle 777656513. Hezký večer OC Dr.Rau

Marcela

Dobry den. De operovat jen jedno oko pri dioptriich na obe s tim ze to jedno ma betai dioptrii a to s tou mensi by se neoperovalo

Oční centrum Dr. Rau

Dobrý den, ano lze, ale přesně lze odpovědět až po provedeném odborném vyšetření.

Lenka

Dobrý den, je tato operace V-Lasek? Nebo klasická Lasek?

Oční centrum Dr. Rau

Klasická Lasek, V-Lasek stojí 12500,– za jedno oko.

Oční centrum Dr. Rau

Klasická Lasek, V-Lasek stojí 12500,– za jedno oko.

Jaromir Hušek

Dobrý den,je mi 64 let,používám brýle na čtení a do dálky vidím hůř na pravé oko.

Oční centrum Dr. Rau

Dobrý den, pro Vás je řešením výměna čočky nebo laserová metoda Isovision…Vice lze říci po provedeném odborném vyšetření.

Radoslav Walko

Dobrý den.Mam46r.a naordinovane okuliare+1,75.Aky zákrok je pre mna vhodny a aka je cena? Dakujem za informaciu.

Oční centrum Dr. Rau

Dobrý den, přesně lze odpovědět až po provedeném odborném vyšetření. Nicméně lze ve Vašem případě pravděpodobně řešit jako metodou Lasek (Viskodisekce), monovize nebo Isovise. Ceny jsou od 8899,– až po 22000,–Kč (Je možná také výměna čočky, což je ale cenově od 32000,–)
Lasek 8899,–
Lasek Viskodisekce 12500,–
Monovize 11500,–
Isovise 22000,–

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru