Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

3–6denní pohodový pobyt s chutnou polopenzí na Šumavě pro dva

4,6 / 5 Hotel na Stráži Šumava (mapa) 117 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Petra Svobodová

Dobrý den, máte volno od 5.5. –7.5. pro dva dospělé a dvě deti a pejska malé plemeno.
S pozdravem
Svobodová

Hotel na Stráži

Přeji krásný den, v požadovaném termínu Vám mohu vyhovět.
Na Vaši návštěvu se těší Jarka

Monika Smetanová

Dobrý den, bylo by možno 6.-8.5. (ne-út) ? 2 dospělí + 2 děti 13+15let – pro ty případně samostatný voucher? Děkuji

Hotel na Stráži

Přeji krásný den, v požadovaném termínu mám ještě volno. Samozřejmě samostatný.
Na Vaši návštěvu se těší Jarka

Hana

Dobrý den, měla bych zájem o 6 dní v červnu pro dvě osoby a dvě vzorné fenky border kolie (žijící bytě) Máte volno někdy v rozmezí 11.-24.6.?

Hotel na Stráži

Přeji krásný den, v požadovaném termínu mám volno
Na Vaši návštěvu se těší Jarka

Gabriela Marešová

Dobrý den,

byl by možný termín od 24. do 29.3.?
 Děkuji

Hotel na Stráži

Přeji krásný den, v požadovaném termínu mám volno.
Na Vaši návštěvu se těší Jarka

Sylva V

Dobrý den, měli byste volno v termínu 15–18.3.? Pro dva dospělé a jedno miminko?
 Děkuji

Hotel na Stráži

Přeji krásný den, v požadovaném termínu mám volno.
Na Vaši návštěvu se těší Jarka

Karolína

Dobrý den,
měli byste ještě volno pro dvě osoby od 23. do 25. února?
Děkuji za odpověď.

Hotel na Stráži

Přeji krásný den, v požadovaném termínu mám volno.
Na Vaši návštěvu se těší Jarka

Martin Cmíral

Dobrý den, máte prosím volný termín od 8.7.-13.7. pro 2 osoby? Děkuji

Hotel na Stráži

Přeji krásný den, v požadovaném termínu mám volno. S pozdravem Jarka

Jana

Dobrý den, měli bychom zájem od 7.2. na 3 dny pro dvě osoby . Máte ještě volno? Děkuji

Hotel na Stráži

Přeji krásný den, v požadovaném termínu mám obsaženo. Jarka

Veronika Nemčoková

Dobrý den, měli bychom zájem o 6 denní pobyt pro 4 osoby + malý pes, tedy 2× vouccher, u vás v termínu od 30.6.2018. Máte ještě volno? Děkuji

Hotel na Stráži

Přeji krásný den, v požadovaném termínu mám volno.
Na Vaši návštěvu se těší Jarka

Kristýna

Dobrý den, je možné uplatnit voucher od 29.3–30.4. Nevím, odkdy počítáte Velikonoční prázdniny.
Předem děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Kristýno, Velikonoční prázdniny sou přesně v tomto období. Čtvrtek 29. a pátek 30. března, pondělí 2. dubna 2018. Tedy voucher nelze využít. Hezký den Jana

Lucie

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda máte ještě volný termín na 2 noci(3dny)s po­lopenzí pro 2 dospělé a 2děti v období od 28.2–3.3.2018, děkuji

Hotel na Stráži

Přeji krásný den, v požadovaném termínu mám volno.
Na Vaši návštěvu se těší Jarka

Petra

Dobrý den, chci se optat na volný termín první týden v srpnu, jsou to 2dospělí a dítě 3roky a 1dospělí a 2děti 7+15let. A na týden a cenu děkuji moc za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Péťo, ve Vašem případě bych doporučoval domluvu termínu přímo s recepcí hotelu, aby jste se přesně domluvili. Můžete tak učinit na tel.: +420 606 916 5­85 nebo na emailu hotelnastrazi@jbjm.cz. Dítě ve věku 3–10 let za 320 Kč/noc s polopenzí, starší osoby dle platného ceníku. Hezký den, David. :-)

Markéta Sucháňová

Dobrý den,

máte volno v termínu od 5.5. do 8.5.? Koupili bychom poukaz na 3 noci…

Hotel na Stráži

Přeji krásný den, v požadovaném termínu mám volno.
Na Vaši návštěvu se těší Jarka

Eva

Dobrý den mate volno v termínu od 28.4. do 12.5. Tak abychom byli u vas na pobyt 6dni a případně i déle, ze bychom spojili 2 poukazy. Mame pejska cca 30kilo může s námi i do jídelny nebo se musíme vystřídat. Bývá v tomto termínu ještě u vás sníh? Případně i na kvilde, kam chceme určitě jít?

Hotel na Stráži

Přeji krásný den, v požadovaném termínu mám volno. Samozřejmě poukázky lze slučovat. Pejsek do jídelny může.
Na Vaši návštěvu se těší Jarka

Ševčík Jiří

Dobrý den,
v úvodu stránky „dotazy“ se hovoří o vícedenních pobytech s polopenzí. V nabídce hl.stránky však tato informace chybí u pobytů 5 dní, 4 noci. Jsou tato pobyta s polopenzí? Děkuji Ševčík J.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jiří, v nabídce máme pobyty na 3, 4 nebo 6 dní – u všech je v ceně polopenze. Krásný den, Míša :-)

Markéta

Dobrý den,
Máte prosím volno 9–11.2? A pes 30kg by tedy nebyl problém? Děkuji

Hotel na Stráži

Přeji krásný den v požadovaném termínu mám volno. Pejsek nevadí.
Na Vaši návštěvu se těší Jarka

Spillerová P.

Máte volné dva pokoje po dvou lůžkách ? V termínu od 21.2. do 23.2. ? Děkuji

Hotel na Stráži

Přeji krásný den, v požadovaném termínu mám volno.
Na Vaši návštěvu se těší Jarka

Petra

Dobrý den,
tento víkend 26 – 28. 1. ASI JIŽ MÁTE OBASEZENÉ POKOJE?
 DĚKUJI

Hotel na Stráži

Přeji krásný den,v požadovaném termínu mám volno.
Na Vaši návštěvu se těší Jarka

Hana Němečková

Dobrý den, prosím o informaci zda-li máte volno v termínu 16.- 18. 2. Mám zájem o dvoulůžkový pokoj. Děkuji Němečková

Hotel na Stráži

Přeji krásný den, v požadovaném termínu mám volno.
Na Vaši návštěvu se těší Jarka

Zdenek

Dobrý den. Měl by zájem si rezervovat dvoulužkový pokoj čtyři dny/ tři noci v termínu 10. 7. – 13.7. s polopenzi Bylo by možnééé. Díky

Hotel na Stráži

Přeji krásný den, v požadovaném termínu mám volno.
Na Vaši návštěvu se těší Jarka

Marie Horká

Dobrý den, máte volno na tři dny – dvě noci 3. –5. 7. pro dva dospělé a jedno (možná dvě) děti, ty bychom doplatili až na místě, šlo by pokoje zvlášť, předem děkuji.

Hotel na Stráži

Přeji krásný den, v požadovaném termínu Vám mohu vyhovět. Po zakoupení poukazuje, prosím číslo voucher, opět datum a jméno na naší emal adresu.
Na Vaši návštěvu se těší Jarka

Milan

Dobrý den,máte volno 5.6.7.8. červen­ce?Na 4 dny/3noci ?Děkuji za odpověď a rezervaci.

Hotel na Stráži

Přeji krásný den, v požadovaném termínu mám volno.
Na Vaši návštěvu se těší Jarka

Eva

Dobrý den, měli byste volno pro dvě osoby pobyt na 6 dní na začátku února? Moc děkuji za odpověď.

Hotel na Stráži

Přeji krásný den, mohu vyhovět od 8. do 14. února 2018.
Na Vaší návštěvu se moc těší Jarka Brabencová

gabriela klikova

Dobry den.dostaneme se k vam vlakem.jsme s plzne.dekuji za odpoved

Hotel na Stráži

Přeji krásný den, vlak z Plzně samozřejmě, zastávka hamry Hojsova Stráž. Hotel cca 2.5 km od železniční stanice. Jarka

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru