Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vstup do Diamond Prague Musea pro jednoho i skupinu a diamant pro štěstí

4,4 / 5 Diamond Prague Museum Praha - Josefov  (mapa) 219 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Aneta

Dobrý den mohu se zeptat dostaneme diamant když pujdeme jako rodina ale každý by si ho jakoby zaplatil sám ?

Slevomat.cz

Dobrý den, pokud si koupíte vícekrát vstup pro jednoho, tak každý z vás dostane svůj diamant. Pokud si koupíte skupinový vstup, tak dostanete dohromady 1 diamant. Hezký den, Tereza.

Petrarca

Dobrý den, je možné koupit rodinnou vstupenku a na místě dokoupit dítě za 70 Kč? Dostaneme pak na dětskou vstupenku také diamant? Děkuji.
Mám dvě děti a potřebují dva diamanty :)

Diamond Prague Museum

k rodinne vstupence je pouze jeden diamant. Vstupenka se da dokoupit, anebo diamant taky.

Kateřina Chvalová

Dobry den, pri vstupu pro 3–4 osoby, dostane pak darek – diamant kazda osoba, nebo jen jedna? Mam 2 deti a strasne touzi po „pravem“ diamantu.
Dekuji.

Diamond Prague Museum

Dobry den, dostanete pouze jeden diamant, bohuzel, ale muzete si ho za 150kc dokoupit.

Vladěna

Dobrý den ,chtěla bych jít s přítelem ktery bude slavit 70jubileum a chci mu to dát jako dárek,poradíte mi prosím jaké stupenky mám koupit. Viděla jsem ,že pro důchodce je sleva. Děkuji a přeji hezký den Kubalíková

Slevomat.cz

Dobrý den, Vladěno, věřím tomu, že jako dárek to je super nápad. Ovšem cena, která je již dopředu domluvená měnit nelze, základní cena – 1× vstup + Diamant 0,01 natural cancy yelow by byla pro jednoho 490,– teď 189,–. Jelikož jste dva a varianta je pouze pro jednoho je nutné koupit vouchery dva. Hezký den, David. :-)

Vera Hartmanova

A mohu se zeptat na hodnotu diamantu ktery dostanem domu?dekuji

Vera Hartmanova

Dobry den ten vstup pro tri az 4 osoby je proste pro tri az ctyri nebo na nej muzou prijit jen dve osoby?

Diamond Prague Museum

Dobrý den, můžou přijít i dvě osoby. DPM

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru