Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Aplikace botulotoxinu pro okamžité vyhlazení vrásek

4,7 / 5 Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner Praha - Vysočany  (mapa) 132 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jana Nadvornikova

Dobrý den ,mela bych zajem o osetreni vrasek na cele, na uvedenem mobilnim telefonu to nikdo nezveda, jak je mozne se k Vam objednat? Dekuji Jana

Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Pokud to nezvedám, právě pracuji. Většinou pak volám zpět. Mrzí mě, že jste se nedovolal. Zkuste to prosím ještě jednou. Děkuji. S pozdravem Dr. Bittner

Petra

Děkuji za výše uvedenou odpověď.Neodpověděl jste mi vsak na otazku jak dlouhé jsou u vás objednaci doby?Dekuji

Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Omlouvám se. Zpravidla nyní tak tři až čtyři týdny. Záleží také na Vašich časových možnostech. S pozdravem Dr. Bittner

PS

Dobrý den, potřebuji ošetřit čelo, vejiřky, pod očima, horní ret.Kolik si mám zakoupit voucherů a jak jsou u vás dlouhé objednací doby? Děkuji

Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý večer. Na vějířky a oblast pod očima je jeden voucher, ošetřuje se to zároveň. Ne vždy ale jde oblast pod očima k ošetření botulotoxinem vhodná. Pokud jsou přítomné pytlíky pod očima, pak tam není aplikace botulotoxinu vhodná. Pokud dále myslíte oblast pod nosem, můžete koupit voucher jako na ošetření vějířků a na oblast čela další voucher k tomu urcený. Doufám Vám to takto stačí. S pozdravem Dr. Bittner

zdenka williamson

Dobry den, chtela jsem se zeptat, jestli mate volno ve ctvrtek nebo patek tento nastavajici tyden. Neziji v CR a jsem tu jen na skok. Dekuji Zdenka

Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. V těchto dnech již bohužel volno není. S pozdravem Dr. Bittner

Petra Move

Dobrý den, je dopich po 2 – 3 týdnech v ceně zákroku? Děkuji.

Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Pokud se jedná o dopich k drobné korekci (například při zvednutějšim obočí po ošetření čela), pak je v ceně zákroku. Provádí se po třech týdnech. S pozdravem Dr. Bittner

Matúš

Dobrý deň
Mám 28 rokov, síce je to mladší vek ale vplyvom dlhodobeho mračení mam na čele 3 pásiky nepeknych vrások, je to možne odstránit jednou návštevou u vás s jednym zakoupenym voucherom?

Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Pochopil jsem, že se jedná o oblast čela. Ano, toto jde ošetřit během jedné návštěvy a stačí jeden voucher. S pozdravem Dr. Bittner

Katerina Benesova

Dobry den, mam silnou vrasku mezi obocim, uz jsem byla nekolikrat na botoxu a moc to nikdy nevydrzelo,vetsinou jsem musela mit asi i dva vpichy nad oboci a trochu nadzvednout i oboci, staci mi prosim jeden voucher na glabelu?vydrzi mi to uz konecne? :-) dekuji Katka

Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den.
Jeden voucher na ošetření glabely Vám stačí. Pokud je přítomna již hluboká vráska a předchozí ošetření nebylo úplně ideální, pak by zřejmě byla optimální kombinace aplikace botulotoxinu a následná korekce vyplní. S pozdravem Dr. Bittner

Žanet

Dobry den,byla jsem pred 14dni na osetreni botoxem kolem oci chtela bych doresit spodni cast pod ocima to se take resi botoxem .pripada mi,ze se mi zduraznili tim jen kruhy pod ocima tim i spodni vrasky. Dekuji za odpoved

Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý večer. Pokud jsou přítomny větší kruhy a pytlíky pod očima, tak ošetření oblasti pod očima botulotoxinem není vhodné, protože sice dojde k redukci vrásek, ale tyto pytlíky se většinou zvětší. K dořešení této problematiky jsou pak vhodnější jiné metody. S pozdravem Dr. Bittner

Šárka

Dobrý den, lze použít voucher na spodni část obličeje př. koutky úst po dohodě, jdyž nejsou v nabidce?

Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den, pokud bylo vhodné zákrok, ideálně konzultaci, provést, pak lze použít. S pozdravem Dr. Bittner

Ester

Dobrý den,ráda bych se zeptala když pozrebuje kamaradka botox na celo,pod oči a mimickou vrasku mezi ocima.Ma si koupit na kazdy zakrok zvlášť vouch?Děkuji mooc :-)

Slevomat.cz

Dobrý den, Ester, ano, v tom případě si musí zakoupit 3 vouchery. Krásný den, Míša :-)

Pavla Wolfová

Dobrý den, prosím chci se zeptat zdali za tuto cenu se dají zvětšit líčka?
Děkuji za odpověď!!!
Pavla Wolfová

Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Aplikací botulotoxinu se toho dosáhnout nedá. K tomu se používají výplňové materiály a u nich je cena vyšší. S pozdravem Dr. Bittner

Martina Hanzlová

Prosím,kolik jednotek je za tuto cenu.Většinou si dávám 100 jednotek.Jaká by tedy byla cena?

Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Počet jednotek záleží na oblasti a konkrétní potřebě ošetření. A také na tom o jakém preparátu mluvíte. Já používám Dysport a počet jednotek se většinou pohybuje v rozmezí 20 – 80 jednotek. Cena je v tomto případě jednotná za ošetření dané oblasti dle potřeby. S pozdravem Dr. Bittner

Jana

Dobrý den,
jak se k Vám dostanu z Hlavního nádraží.

Děkuji.

Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Nejlepší je to metrem na stanici Vysočanská a pak už je to jen kousek pěšky…

Ála Mokrá

Dobrý den pane doktore četla jsem ze za ošetření koutku úst by byla cena přibližně jako za cenu ošetření glabely bylo by tedy možné zakoupit voucher na ošetření glabely ? Dekuji

Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Ano, cena je přibližně stejná. Otázkou je spíše, jestli je to pro Vás vhodné. Pokud s tím již máte zkušenosti, lze to takto udělat. V opačném případě by byla vhodnější napřed osobní konzultace. S pozdravem Dr. Bittner

Dana

Dobry den , v cene za jednu oblast 20–30 jednotek, prosim. lze eventuelne na miste prikoupit za tuto cenu jeste jednu oblast kdybych spatne odhadla a bylo na oci malo , dekuji Dana

Slevomat.cz

Dobrý den, Dano, věřím tomu, že kdyby jste při rezervaci zmínila tuto možnost, zda by bylo možné udělat hned druhé kolo, tak by Vám vyšli vstříc, doporučoval bych to zmínit, aby bylo pro Vás vyhrazeno více času, aby se nestalo, že by na Vás nebyl čas. Z hlediska platby, by se to taky dalo provést hned, stačí mít povolené platba kartou online, peníze se převedou hned a voucher bude ihned k dispozici. Hezký den, David. :-)

Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Při návštěvě je vždy dostatek času na konzultaci a aby se provedl zákrok v plném rozsahu dle potřeby k Vaší spokojenosti. S pozdravem Dr. Bittner

Lenka

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jak dlouho efekt přetrvá? Lze aplikovat botulotoxin i do nosoretních rýh? Děkuji

Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Efekt vydrží zpravidla 3 – 6 měsíců, při pravidelné aplikaci se doba přetrvávání efektu zpravidla prodlužuje. Do nosoretních rýh se botulotoxin neaplikuje. Na jejich korekci je třeba použít výplňový materiál. S pozdravem Dr. Bittner

Hana

Dobrý den,
mohu jít na zákrok pokud kojim?
Děkuji

Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý večer. V těhotenství a při kojení zákrok neprovádím. S pozdravem Dr. Bittner

jana jurdova

Dobrý den,jaké množství botulotoxinu je v ceně na glabellu? děkuji Jana

Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Množství záleží na potřebě ošetření. Většinou 20 – 30 jednotek Dysportu. S pozdravem Dr. Bittner

Martina

Dobrý den, varianta „vrásky na čele“ zahrnuje i glabellu? děkuji za odpověď MF*

Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Nezahrnuje, každá oblast je v akci zvlášť. S pozdravem Dr. Bittner

Monika

Dobrý den, je možné aplikovat botox do čela i když nemám vrásky? jen jako prevenci? je mi 25 let. děkuji za informaci

Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Ano, jde aplikovat jako prevenci vytvoření trvalých vrásek. Není ani tak otázkou věk jako stav pokožky. S pozdravem Dr. Bittner

Martina Chlumská

hezký den,
prosím jaká by byla cena na spadlé koutky úst a zda se na to také vztahuje akce, děkuji martinsa

Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Akce se na toto nevztahuje. Cena by byla přibližně jako za ošetření glabely. S pozdravem Dr. Bittner

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru