Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Večerní prohlídka zámku Loučeň a vstup do parku s labyrinty pro děti i dospělé

4,7 / 5 Zámek Loučeň Loučeň  (mapa) 141 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Anna

Dobrý den,
lze tento voucher uplatnit též na „Dětské prohlídky“?
Najdu někde na oficiálním webu ceník vstupného? Mám na mysli ceny všech druhů vstupů … Hledala jsem, ale na stránce https://www.zamekloucen.cz/cenik-oteviraci-doba-zamek je pouze info o jednotném vstupném 120,–, což je méně než je „zlevněné“ vstupné na Slevomatu (možná platí ale jen pro jarní prázdniny) … nebo jsem něco špatně pochopila?
Děkuji předem za odpovědi na obě otázky. A.

Zámek Loučeň

Dobrý den,
tento voucher je na večerní prohlídku zámku, která stojí 170,–Kč/os. + vstupné do zámeckého parku, tak jak je uvedeno na webových stránkách „Ceník a otevírací doba“ – v červeném rámečku.
Nabízíme ale možnost využít voucher i na jiný typ prohlídek (je možné tedy využíti i na „Dětské prohlídky“) v jiném čase, zejména v jarních a letních měsících, kdy večerní prohlídky začínají později než v zimním období. V zimních měsících je na běžné prohlídky zvýhodněné vstupné. Od Velikonoc je vstupné standardní.
Nyní je na webových stránkách uveden aktuální ceník. V případě Vašeho zájmu Vám můžeme zaslat kompletní ceník.

Děkujeme za Vámi zaslaný dotaz.

Zámek Loučeň

Michaela ŽÄánská

Večerní prohlídky od února jsou od 18hod.
Od března jsou opět od 17hod,jako v lednu?
Moc děkuji

Zámek Loučeň

Dobrý den,
večerní sobotní hrané prohlídky budou od března v 19:30.

Svíčky za denního světla nevytvoří tu správnou atmosféru :-)

Podvečerní prohlídky (pondělí – pátek) zůstávají od 17:00.

Děkujeme Zámek Loučeň

Michaela ŽÄánská

Dobrý den, od kolika hodin jsou prohlídky od března? Moc děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Michaelo, od 10 do 17 hod. Jsou možné i podvečerní prohlídky od 17 hodin, ale je nutná rezervace předem :-) hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru