Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

9 párů pánských nebo dámských ponožek z bambusového vlákna

4,2 / 5 Alegro s.r.o. 110 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jitka Zapletalová

Dobrý den, pokud je velikost nohy 40–41 dámská bude stačit nebo raději již vzít pánské? A lem kolem ponožek je pevný ?
Děkuji za odpověď.

Alegro s.r.o.

Dobrý den, obě varianty jsou možné. Lem je volný, aby zbytečně nestahoval nohu.

Eva Chrudimská

Dobrý den.chtěla bych se informovat ,objednala jsem si ponožky zdravotní pro manžela,ale nevšimla jsem si při objednání,že nemají velikost 43–47.Ukázalo se mi až při vytvoření objednávky,že mají velikost jen 40–43.Ty by byly manželovi malé.Jde se zrušit objednávka,když nebyla zaplacená?Zatím mi nikdo neodpověděl,až kdyby je měli,tak by mi předělali objednávku,abych jí mohla zaplatit?Děkuji za odpověď.S pozdravem
Eva Chrudimská

Slevomat.cz

Dobrý den Evo, vůbec nic se neděje, nezaplacená objednávka se Vám automaticky stornuje 27.1. 2018 takže nemusíte mít strach :) Jen nemůžeme vědět, jestli v uvedené velikosti budou ještě dostupné :( Hezký den.

Iveta L

Daji se ponožky vyzvednout někde v brně ,bez platby poštovného

Slevomat.cz

Dobrý den, Iveto, doručení je bohužel možné jen zasláním přes Českou poštu :-( přeji hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru