Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Až 100 fotografií vyvolaných v rozměru, který si vyberete

4,7 / 5 Lagoon Foto a.s. (5 poboček) Praha - Libeň  (mapa) 1 764 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Martina Jakšová

Dobrý den, mohu objednat i v případě fotografií z mobilu? Dekuji.

Lagoon Foto

Dobrý den, ano, jen je potřeba si uvědomit, že fotografie z mobilů jsou zpravidla panoramatické tj 9:16 a fotografie 10×15 je v poměru stran 2:3, proto u fotografií z mobilů dojde k ořezu části snímků. Pokud chcete mít na fotografii vše, je vhodné zvolit zpracování plný formát/ bílá v okrajích – na fotografiích zůstanou 2 bílé pruhy. R. Beranová

Ivana Wojtasova

Dobrý den, nakonec jsem si objednala 2×100. Pri platbe mam zadat variabilni symbol…oba..Nebo poslat 2 platby?

Lagoon Foto

Dobrý den, je vhodné zadat jen jednu objednávku a platit 1× poplatky. Napište mi prosím na e-mail beranova@lagoonfoto.cz čísla objednávek, pokud jste tedy zadala dvě objednávky, sloučíme Vám je za jedno poštovné, R. Beranová

Miroslava

Dobrý den,
mám koupený voucher na vyvolání 100 ks fotek.
Je možné odeslat 151 ks fotek a doplatit při osobním odběru a jaká bude cena za fotku?

Lagoon Foto

Dobrý den, ano, je možné objednat více fotografií, fotografie navíc jsou účtovány dle ceníku, ve Vašem případě za 3,99 Kč / Ks. Zakázky vyzvedávané na našich vlastních prodejnách se hradí při vyzvednutí, R. Beranová

Kačka Uličná

Dobrý den, když si objednám voucher na vyvolání 100 ks fotografií a zároveň na fotoplátno, bude možné z vaši strany sloučit objednávky a poslat je na jedno poštovné? Děkuji za odpověď

Lagoon Foto

Dobrý den, ano, je to možné. R. Beranová

Jakub Sutnar

Dobrý den, jaký fotopapír pro vyvolání fotek 10×15 cm používáte?

Lagoon Foto

Dobrý den, používáme fotopapír FUJI Crystal Archive. R. Beranová

Vendula K.

Dobrý den,
je třeba do konce platnosti voucheru objednávku zadat, tedy fotografie nahrát např 27.2. ? Nebo je třeba do konce platnosti objednávku i převzít?
 Děkuji

Lagoon Foto

Dobrý den, je nutné zadat objednávku – tedy nahrát – zaslat data – do data platnosti voucheru. R. Beranová

Monika

Dobrý den, do kdy je možné voucher uplatnit?

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, voucher platí do 28.02.2018. Přeji krásný den! :)

Jana

Dobrý den, chci se zeptat, opravdu zaplatím jen 209,– za voucher a 39,– za manipulační poplatek když si fotky vyzvednu osobně?nebo se ještě něco doplácí při odběru ve fotolagoonu? Děkuji

Lagoon Foto

Dobrý den, ano, je to jak uvádíte, doplatek je pouze 39 Kč – to je manipulační poplatek, vyzvednutí v prodejnách Lagoon foto je zdarma. Doplatek 39 Kč se hradí na prodejně při vyzvednutí zásilky. R. Beranová

Monika

Dobrý den, chci si objednat 100 ks fotografií. Některé fotografie jsou barevné – 75ks a některé 25ks černobílé. Chtěla jsem se zeptat, lze z fotografií, které jsou barevné vytisknout také černobílé asi 10ks? Děkuji za odpověď.

Lagoon Foto

Dobrý den, ano, je to možné, požadavek uveďte prosím v poznámce v objednávce. Asi by bylo vhodné data, která mají být ČB, zaslat v extra složce – zip – kvůli identifikaci. R. Beranová

Hana Bláhová

Dobry den všechny fotky musí byt objednány v jednom rozmeru např. 10×15. Nebo se může kombinovat. Děkuji Bláhová.

Lagoon Foto

Dobrý den, můžete kombinovat 9×13 a 10×15 neboť zde je cena stejná. R. Beranová

Lucie Křížková

Dobrý den,
jakou gramáž má perleťový papír? a je vhodný k zarámování pod sklo?
Předem děkuji za odpověď

Lagoon Foto

Dobrý den, perleťový papír má gramáž 250 g/m2. Na zarámování pod sklo může být, vynikne však lépe bez skla, ale je to spíše subjektivní pocit, každému se líbí něco jiného. R. Beranová

Iva Miškovičová

Dobry den, bylo by mozne vyvovalt fotky ve velikosti 20×30cm? dekuji za odpoved

Lagoon Foto

Dobrý den, je mi líto, ale v nabídce jsou vouchery na rozměry 9×13, 10×15, 13×18 a 30×45. Rozměr 20×30 Vám rádi zhotovíme pokud zadáte objednávku na www.lagoonfoto.cz – ale nelze uplatnit vouchery. R. Beranová

Jan

Dobrý den,
je možné udělat fotografie s bílým rámečkem?

Lagoon Foto

Dobrý den, je mi líto, ale nikoliv. Naše technologie neumožní vytisknout bílý rámeček. Je to pouze možné pokud je již rámeček zákazníkem připraven, ale může dojít k mírnému posunu – nerovnosti dané vedením papíru v lázních stroje, rámečky moc nedoporučujeme. R. Beranová

Marie Navrátilová

Dobrý den, když si objednám 3 vouchery na vyvolání 300ks fotografií, manipulační poplatek 39,– bude jen jeden jako zpracování jedné velké objednávky nebo u každé vyvolané „stovky“ zvlášť? A prosím je omezené množství zakoupení voucherů na jednu osobu? Děkuji Navrátilová

Lagoon Foto

Dobrý den, pokud bude nahráno 300 ks fotografií v jedné objednávce, bude účtován manipulační poplatek jen 1×. R. Beranová

Lucie Svobodová

Dobrý den, chci se zeptat, objednala jsem si 100 ks fotografií a přišly mi údaje k platbě 209 Kč, poštovné platím kdy? Myslela jsem, že to přijde rovnou.

Lagoon Foto

Dobrý den, poštovné se hradí až po zadání objednávky na fotografie přímo zhotoviteli fotografií tj. Lagoon foto. na www.lagoonfoto.cz . Zde je více možností dopravy a způsobů platby za dopravu, R. Beranová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru