Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Voděodolný bluetooth reproduktor do koupelny s přísavkou

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Viktorie

Dobrý den, jaký stupeň krytí má tento reproduktor? a popř. odkud je,kdo jej vyrobil? Bohužel zde nemáte žádnou značku ani typ … děkuji za odpověď

Martin

Dobrý den,
potřeboval bych nový kabel na nabíjiní USB k tomuhle reproduktoru.Dá se u vás objednat,nebo mi doporučíte nějaký jiný obchod,kde ho sehnat?

Student-eShop.cz

Dobry den, kontaktujte nas prosim do emailu info@student-eshop.cz. Dekuji

Růžena Rajtmajerová

Dobry den,koupila jsem u vas tento reproduktor,pri­pojila k nabijecce,sviti cervene a nejde nabit?

Student-eShop.cz

Dobrý den paní Rajtmajerová,

pokud máte nějaké konkrétní dotazy k reproduktoru kontaktujte nás prosím na emailu objednavky@student-eshop.cz.

Děkuji
Student-eShop.cz

Květa

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda USB kabel je součástí balení? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, USB nabíjecí kabel je součástí balení. Hezký den, Tereza.

Jana

Dobrý den, lze tento reproduktor spárovat s iPhonem? Děkuji za info.

Student-eShop.cz

Dobrý den, ano propojení funguje přes Bluetooth, takže není problém reproduktor využít i s iPhonem.

František Kolínský

Dobrý den,

máme od Vás reproduktor a rád bych se zeptal, zda nějak poznám,jestli se nabíjí nebo jestli už je nabitý?

 Děkuji

Ingrid Kolářová

Dobry den, mam tento reproduktor jiz asi 3 mesice. Ted mi po zapnuti zacne kontrolka ON blikat a nelze se pres bluetooth spojit. Nevite v cem by mohl byt problem, co s tim?

Student-eShop.cz

Dobrý den, kontaktujte nás prosím přímo do emailu info@student-eshop.cz. Děkuji

Student-eShop.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru