Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Po tomhle se hubne: Cvičení a tanec bez omezení na 2 měsíce

4,8 / 5 Centrum Tance (4 pobočky) Praha - Libeň  (mapa) 18 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Brunátová Michaela

Dobrý den chci se zeptat jdou sečíst dva vouchery dohromady ? Ze si koupim dva a budu k vam chodit do kvetna?
Chci navštěvovat pouze lekce z DAPu ale bohužel jina možnost nez pres tuto variantu asi neni tak jestli mi to takhle uznáte. Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Michaelo, bohužel toto není možné. Voucher je potřeba aktivovat do 31. 1. 2018, poté platí otevřená karta 2 měsíce. Voucher ani otevřená karta nelze prodloužit. Hezký den Jana

Irena

Dobrý den, Jano,
možná jsem špatně položila dotaz, na jednu kartu, kterou mi vystavíte, můžu v rámci těchto 2 měsíců střídat lekce mezi pobočkami nebo musím celé dva měsíce chodit do jedné stejné pobočky?
Děkuji!
 Irena

Centrum Tance

Dobrý den, ano můžete střídat lekce, lektory, pobočky :) Těšíme se na vaši účast na lekcích, Centrum Tance

Irena

Dobrý den,
lze tuto akci využít nejen na pobočce na Václavské náměstí ale také na Floře nebo na Palmovce?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Ireno, ano tuto akci můžete využít i na jiných pobočkách v Praze. Krom Václavského náměstí ji můžete využít i na Flóře, Palmovce a Politických vězňů. Hezký den Jana

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru