Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Oblékněte nožky do pestrých barev: 5 kusů barevných punčoch Fiore

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Kotulková Leona

Dobry den, kdyz koupim 2 vouchery na 10 ks puncoch, budu platit jedno postovne?

Jenifer.cz

Dobrý deň. Áno budete platiť jedno poštovné. Ďakujeme

Alena

Škoda, že se opět nemyslí na vyšší zákaznice. Měřím 182 cm a sehnat punčochy (jako i další oblečení) je fakt umění! :-(

Slevomat.cz

Hezký den, to mě moc mrzí, je to škoda, že zde nemáme Vaší velikost. :( Třeba se ale jednou objeví. :) Hezký den, Tereza.

Jana

Dobrý den, kterou barvu doporučujete objednat jako tělovou? Z přehledu barev na stránkách obchodu jsem to bohužel nepoznala. Děkuji za odpověď. Jana

Jenifer.cz

Dobrý deň, farbu TAN. Ďakujeme

Michaela Onderková

Dobrý den, kdy budou znovu naskladněny punčochy velikosti 3. Tato velikost u většiny barev není skladem. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Míšo, bohužel informace o tom, kdy budou opět naskladněny bohužel nemáme, ale můžeme se o to přinejmenším pokusit, aby to bylo co nejdříve. Hezký den, David. :-)

Jenifer.cz

Dobrý deň, tato velkost nebola dostupna iba vo farbe black a plum. Uz su dostupne, mozete si objednat. Dakujeme

Jana

Dobrý den,
v kterém kroku můžu vybrat barvu a velikost? Stále mne to navádí jen na množství a hned k platbě. Děkuji za odpověď a Vám hezký den. Jana

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano,

u této nabídky je možné zakoupit pouze voucher na pučochy. Velikost a barva punčoch se vybírá následně až při uplatňování voucheru na webových stránkách prodejce jenifer.cz

Přeji barevný den, Monika, Slevomat :)

Alena Buriánková

Dobrý den,
můžete mi poradit? Když měřím 174 cm a obvod boků mám 94 cm jakou velikost si mám koupit?

Děkuji.

Jenifer.cz

Dobrý deň, odporúčame veľkosť 4. ďakujeme

Monča

Dobrý den,

když chci koupit 3 vouchery, tak si v e-shopu navolím 15ks punčoch a do poznámky dám všechny 3 kody voucheru?Děkuji za odpoved

Slevomat.cz

Dobrý den, Mončo, ano, přesně tak, kódy všech zakoupených voucherů vložte do pole Poznámka na konci objednávky a objednávku potvrďte. S pozdravem, David. :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru