Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Šup do plavek i v zimě: Vodní radovánky v aquacentru Letňany

4,7 / 5 Lagoon Letňany Praha - Letňany  (mapa) 5 396 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Karolína

Dobrý den,

před rokem jsem sem chodila s přítelem velmi často, a moc nás to tu bavilo. Jenže museli jsme přestat chodit z důvodu že slečny na recepci nechávaly otevřené dveře ven (myslím že to byl leden) tudíž byl průvan a nebylo to vůbec příjemné u bazénu. Proto se chci zeptat jestli už máte jiné opatření jak větrat aby slečnám na recepci nebylo vedro a zároveň nebyl u bazénu průvan.

Děkuji, hezký den.

Lagoon Letňany

Dobry den, v zimnim obdobi urcite venkovni dvere trvale neotvirame, naopak se snazime minimalizovat tepelne ztraty a to z hlediska nakladu. V letnich mesicich se snazime zajistit cirkulaci vzduchu v co nejvetsi mire.
Hezky zbytek dne

Mirka Novotná

Dobrý den,je možné jezdit po dvou (matka a syn 2 roky) v toboganu?Děkuji za odpoved
 Šárka

Slevomat.cz

Dobrý den, jízda na toboganu je v rámci bezpečnosti vždy lepší po jednom, toto omezení se však týká starších dětí či dospělých. V případě takto malého dítěte určitě můžete jezdit ve dvou :-) přeji hezký zážitek

Lucie

Dobrý den máme prcka 1.5 roku plati se tedy detska vstupenka nebo nikoliv?A pokud dnes koupím jakou mají wochery platnost Prosím? Děkuji Hezký den Lucie

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucko, pokud Váš prcek má do 100 cm není v tom žádný problém, pokud má více bude za něj nutný menší příplatek. Pokud voucher zakoupíte je nutné ho využít do 31. 3. 2018 poté končí jeho platnost a propadá. Hezký den, David. :-)

Petra Sedlářová

Dobrý den,musí být voucher vytištěný nebo stačí nadiktovat kod voucheru?Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, voucher si můžete stáhnout do telefonu a pak jen ukázat obsluze. :) Hezký den Jana

Mirka Novotná

Dobrý den,je možné jezdit po dvou (matka a syn 2 roky) v toboganu?Děkuji za odpoved

Lagoon Letňany

Dobry den, ano, je to mozne. Jen musite dodrzovat predepsane rozestupy.

Šárka

Dobrý den
Chtěla bych si koupit 3× vstup pro dospělé a jeden pro děti do 145cm.
Chtěla bych jít jednou se synem do 145cm a podruhé s manželem a oběma kluky.
Je možné si koupit vstupenky dohromady a jít do bazénu na dvakrát?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Šárko, ano. Můžete si koupit 4 vouchery a je jen na Vás, kdy je uplatníte. Jejich platnost vyprší 31.3.2018, nicméně je nemusíte použít najednou. Při vstupu stačí nadiktovat kód voucheru. Krásný den, Míša :-)

Pavel Klásek

Dobrý den, mám dvě děti (10 a 14 let), ale oba měří přes 145 cm. Musím tedy koupit lístky pro dospělé? To platí i u Vaší oficiální nabídky Rodinné vstupné?

Lagoon Letňany

Dobrý den,
u rodinného vstupného toto provozní pravidlo neplatí. Při příchodu nahlásíte rodinné vstupné ( počet dětí a dospělých ) recepční Vám vystaví patřičný doklad.

Ilona Pastorková

Lze tento voucher uplatnit o víkendu?

Slevomat.cz

Dobrý den, Ilono, mám pro Vás dobrou zprávu voucher je možný využít i o víkendu, otevírací doba přes víkend je 9:00 – 22. Hezký den, David. :-)

Lagoon Letňany

Otvírací doba od 1.1.2018 je o víkendu od 9.30 – 21.30 hod.

Lenka Sirotková

Pustí dítě do bazénu s doprovodem 15+ ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, věřím, že v tom by problém být neměl. Hezký den, David. :-)

Patrik Leger

Dobrý den, platí voucher i na sauny?

Lagoon Letňany

Dobry vecer, voucher plati pouze pro vstup do bazenu.

Milota Mičovská

Dobrý den plati se i za roční dítě? Děkuji

Lagoon Letňany

Dite do 100 cm ma vstup zdarma

Stanislava Zinčenková

Jak je to k vám daleko od stanice metra a jak se stanice jmenuje? Děkuji. Stáňa

Lagoon Letňany

Stanice metra – Letňany a pak 2 stanice autobusem ( cca 8 minut )

Slevomat.cz

Dobrý den, Stanislavo, vystoupíte na konečné stanici Letňany a potom nastoupíte na autobus (č. 136,140,201 nebo 110). Zastávka autobusu se jmenuje Tupolevova. Vzdálenost časově se pohybuje okolo 2–5 minut. Přeji hezký den! :)

Petr Hladík

Dobrý den, dnes jsem chtěl zaplatit kreditní kartou voucher s uplatněním kreditů. Platba se nezdařila ale kredity se mi odčetli. Rád bych se pokusil znovu o zakoupení voucheru ale s uplatněním zmizelých kreditů. Zdvořile prosím o pomoc a předem Vám děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře, kredity, které jste se snažil uplatnit na nepovedenou transakci se Vám neodečetli, pořád je u Vás vidím, tudíž je můžete uplatnit. Krásný den a užijte si skvělý den v bazénu! :-)

Petr Hladík

Dobry den, kdy konci tato konkretni nabidka?

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře, před koncem akce se Vám u ní objeví odpočítávání. Ještě ale máte nějaký čas akci využít, pokud nedojde k vyprodání voucherů. :-) Krásný den!

Petr Hladík

Dobrý den, od jakého věku mohou děti do bazénu samotné bez doprovodu rodičů? Předem díky za odpověď.

Lagoon Letňany

U nas je podminka, ze dite umi plavat a bylo mu 13 let .

Kateřina Stýblová

Dobrý den, chtěla bych koupit babičce důchodkyni nějaké poukazy na plavání může využít vstupy za 55,–?? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Kateřino, cena za 55 Kč je pro děti do 145 cm, držitele ZTP, nebo tělesně postižené osoby. Své babičce tedy musíte koupit poukaz na vstup pro dospělou osobu za 99 Kč :-) hezký den

gabriela korenova

dobryden mam dotaz tento voucher bych chtela rodinej dve dospeli a dve deti jak mam koupit chci to kvanocum

Lagoon Letňany

Dobrý den, pravděpodobně jako samostatné vstupy, dle zadání akce. U nás na recepci Vám pak můžeme vytvořit dárkový voucher.

Jiří Šára

Chci si koupit jenom muzeum Grévin,ale stále mi nutíte i koupání.Jak mám nastavit objednávku,aby se mi v košíku objevilo jenom muzeum.Děkuji,Jir­ka Šára

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Šáro,

zřejmě nedopatřením jste do kosíku uložil tuto nabídku. Stačí když přejdete do košíku (zelené tlačítko „Košík“ v pravém horním rohu) a z objednávky nabídku odeberete :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Hanka Svobodová

Objednala jsem si 2*2 vstupy. Zajímalo by mne zda vám objednávka přišla. Děkuji Svobodová

Slevomat.cz

Dobrý den, Hanko, bohužel nám žádná Vaše objednávka na tyto vouchery nepřišla, zkuste je tedy objednat znovu :-) hezký den

Kamil Zsiray

Dobrý den, navštěvuji Váš bazén pravidelně a již nikdy to neudělám v chladném nebo zimním období. Rád bych se zeptal proč není plnohodnotně rozsvíceno? Proč ve výřivce je možné vydržet pouze pokud je člověk otužilý? Možná by pan majitel měl nastudovat jak taková věc funguje. Víte raději si připlatím a pojedu na šutku, kde je to o pár korun dražší, ale něco za ty peníze mám. A možná proto nemusí lovit dušičky přes slevy. Lépe mimo sezonu zavřít a raději nefungovat. Také by kopla investice do asi úplně všeho, hlavně převlékání. Možná to pan majitel nevidí, ale ženete to od 5 k nule!!! A na rozdíl od Vás se s Vašimi zákazníky i bavím a vím, že nejsem sám komu nejen tyto věci vadí. A je škoda, že to spíše nezvelebujete, i kdyby jen pomaličku krok po kroku.

Lagoon Letňany

Dobrý den , máte samozřejmě právo na svůj názor a já se Vám pokusím věcně odpovědět.
Pokud se týká teploty vody, tak ve velkém bazénu je trvale 29 stupňů ( jedna z nejteplejších v Praze ), zábavné bazénky mají teplotu 31 –32 stupňů a dětské brouzdaliště 33–34 stupňů. Vířivka v relaxu má 34 stupňů a někdy i více. Pokud dojde k technické závadě a teplota vody klesne, tak je to samozřejmě možné, ale tyto hodnoty máme natavené již 17 let a řízené počítačem.
Souhlasím s Vámi, že investice do zázemí bazénu je po 17-ti letech nezbytná, ale s ohledem na náročnost provozu bazénu, který se bez dotací neobejde a to provozních, tak investičních je vše velmi složité. Šutka, která se stavěla cca 30 let je dnes v majetku Prahy a tím nemá ekonomické problémy se zajištěním provozu. Nebudu uvádět výši dotací, které dostává, ale nelze srovnávat podporovanou nebo nepodporovanou ,,nevěstu". Nám se letos podařilo získat o MHMP ( důvod je stále vysoká návštěvnost – 210 tis návštěvníků/rok + 50 tis. výuka plavání ZŠ a MŠ ) dotaci na rekonstrukci zázemí sprch a šaten bazénu, kterou budeme realizovat od 21.12.2017 do 4.1.2018. Víte, provoz bazénu je velmi složitý a ekonomicky náročný obor, s velkou odpovědností za zdraví a bezpečnost návštěvníků i kvalitu vody s ohledem na všechny věkové skupiny klientů. Jsme moc rádi, že se můžeme pustit do oprav zázemí, samozřejmě bychom vše realizovali již dříve, ale opravdu je to vázané na dotace, bez kterých to nejde.Děkujeme za pochopení.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru