Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Lázeňský relax pro jednoho i pár: plná nebo polopenze, wellness a procedury

4,3 / 5 Badenia Hotel Praha (ex. Spa & Kur Hotel Praha) Františkovy Lázně (mapa) 34 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Eva

Dobrý den,je možný pobyt s dítětem 3,5 roku bez přistýlky ( dokoupit polopenzi ) s programem pro 2 dospělé osoby na 3 noci. Prosím o cenovou nabídku.
Děkuji Eva

Spa & Kur Hotel Praha

Dobrý den, Evo,
mám informaci, že jste již mluvila s naší rezervační pracovnicí a Váš požadavek je vyřešen.
Děti jsou v našem hotelu vítány, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Budeme se na Vás těšit,

Ilona Podzemská
S&M manager

Karolína Malá

Dobrý den, můžeme se tam ubytovat i se psem? Děkuji Malá

Slevomat.cz

Dobrý den, Karolíno, v tomto případě netuším o jaké pejska se jedná, tak jen předá informaci z webu. Malý pejsek do 5 kilo do hotelu může a zaplatíte za něj 150 Kč/noc. Doporučuji se domluvit s recepcí. Hezký den Jana

Spa & Kur Hotel Praha

Dobrý den, paní Malá,
ano s pejskem do 5-ti kil se u nás můžete ubytovat za poplatek 150 Kč / den.
Budeme se na Vás těšit,

Ilona Podzemská
S&M manager

Pavla Vopatová

Dobrý den, ráda bych koupila rodičům pobyt pro 2 osoby na 3 noci/4dny s polopenzí. Budou mít zajištěnou večeři v den příjezdu? Je možné jim připlatit klasickou masáž, neboť v nabídce procedur chybí?

Spa & Kur Hotel Praha

Dobrý den, paní Vopatová,
ano, večeře je zajištěna již v příjezdový den. Požadavek na dokoupení masáže prosím zmiňte naší rezervační pracovnici, které budete při rezervaci uvádět číslo voucheru. Ta nejdříve bude muset prověřit volné kapacity našeho balneo oddělení v daný termín a následně s Vámi domluví formu úhrady.
V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit.
Přeji příjemný sobotní den a jsem s pozdravem,
Ilona Podzemská
S&M manager

Nikol Hlavatá

Dobrý den,zajímá mě,zda lze ubytovat 2 děti na přistýlkách s programem lázeňského relaxu pro 2 dospělé osoby na 3 noci do 28.3.2018.V kladném případě mě zajíma jaká je cena za noc s polopenzí.Děti jsou ve věku 7 a 13 let.Předem děkuji za informace,s poz­dravem N.Hlavatá.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru