Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vstupenky na výpravný muzikál Sibyla – Královna ze Sáby: termíny na leden a únor

4,5 / 5 Divadlo Hybernia Praha - Nové Město  (mapa) 439 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Aneta Hladíková

Dobrý den, dá se zjistit v jaký termín představení budou obsazeni do rolí Daniel Hůlka a Ilona Csáková? Předem děkuji za odpověď.

Petra

Dobry vecer, chtela bych se zeptat, zda je mozne vstupenky vyzvednout v den predstaveni nebo je nejaka moznost zaslani postou. Jeste mam jeden dotaz tykajici se vyberu mista v divadle. Je mozne dopredu zjistit volna mista a pote zakoupit vouchery. Chtela bych 4 mista vedle sebe. Dekuji

Divadlo Hybernia

Dobrý den,
na místa mi zavolejte ráda Vám nabídnu, poštou nezasíláme, vstupenky si můžete vyzvednout v den představení na pokladně v divadle Hybernia, kde je budete mít na Vaše jméno připravené.
děkuji s pozdravem Kučerová

Divadlo Hybernia

Dobrý den, ano vstupenky můžete samozřejmě vyzvednout v den představení ,ale předem prosím nahlaste čísla voucheru ať mohu ověřit a připravit na Vaše jméno
děkuji Kučerová

Iveta Adlová

Dobry vecer. To CD dostanu pri vymene voucheru za vstupenky? Nebo kdy? Mam to jako darek a chtela bych CD uz pribalit ke vstupenkam. Dekuji za info. Iveta

Kucerova

Dobry vecer CD dostanete az si vstupenky prijdete vyzvednout s pozdravem Kucerova

Vaňurova Eva

Dobrý den,
mám dotaz ohledně vstupu osoby s průkazkou ZTP/P s doprovodem. Kolik celkem zaplatí?







Dobrý den, ptám se, kolik zaplatí nositel průkazu ZTP/P s doprovodem?


Děkuji za Vaši zprávu.

Štastné a veselé

Eva Vaňurová, 732 907 514

Divadlo Hybernia

Dobrý den, na ZTP/P se akce nevztahuje
s pozdravem Kučerová

Monika

Dobrý den, chci si koupit 3 lístky, ale aby bylo sezení vedle sebe. Jak to mám udělat, děkuji.

Divadlo Hybernia

Dobrý den,
po zakoupení voucherů mi prosím zavolejte 732 416 209 ověřím voucher a nabídnu místa děkuji Kučerová

Divadlo Hybernia

Dobrý den, vždy dáváme místa vedle sebe, zakupte si voucher pošlete mi číslo voucheru, napište tel. já voucher ověřím zavolám a místa vybereme spolu.děkuji Kučerová 732 416 209

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru