Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Získejte okouzlující pohled: odstranění nadbytečné kůže z horních či dolních víček

4,7 / 5 Medicalcentrum Jamarti Praha Praha - Krč  (mapa) 69 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jarka

dobrý den,mám jak se říká pytle pod očima jde to tou metodou odstranit.děkuji

Hana

Dobrý den, byla jsem v září na operaci z horníma víčkama. Jedno víčko bylo až skoro přes řasy.Druhé celkem bylo dobré nicméně mi bylo doporučeno opravit obě.To horší víčko ale je stale nízko skoro u řas.Nevím jestli by mi vaše metoda stačila nebo jestli si ho mám znovu nechat opravit operačně.Děkuji Kubátová

Medicalcentrum Jamarti Praha

Dobry den Hani, nejlepší bude, pokud si u pana doktora domluvite bezplatnou konzultaci, a pak si případně voucher koupíte. Hezký večer – Vaše Jamarti

Eva Dupalová

Dobrý den, je tento zákrok vhodný pro každého? Mám pocit, že nemám jen převislou kůži, ale
že je tam i tuk. Nemusí být zákrok jen chirurgický? Díky Eva

Medicalcentrum Jamarti Praha

Dobrý večer Evo,
bohužel pokud jsou váčky tvořeny tukem, zákrok není účinný. Ovšem můžete se domluvit na bezplatné konzultaci a pan doktor Vám sdělí, zda je pro Vás zakrok vhodný či nikoliv. Pokud se však jedná pouze o čistě tukové váčky, bude jediným řešením chirurgický zakrok.
Hezký večer – Vaše Jamarti

Iveta Grušková

Prosím o info , zda máte i pobočku v Brně , mám vážný zájem , ale nevím jak bych se dostala do Prahy , cesta po zákroku atd. Chtěla bych absolvovat v Brně , ale s takovou nabídkou jsem se tady nesetkala. Děkuji za odpověď. S pozdravem , Iveta.

Medicalcentrum Jamarti Praha

Dobry večer Ivet, bohužel zakrok provádíme pouze v Karlovych Varech, Teplicich a Praze. Doporučujeme vzit s sebou černé brýle – v mistech, kde byl zakrok proveden, budete mít malinkate stroupky a misto bude citlive a mirne oteklé – ale nebojte, vše se rychle zahojí). Krásný večer – Jamarti

Štálová Naďa

Dobrý den i mě by zajímalo kolik stoji odstranění víček,Je mi 64 let a víčka jsou převislá.Děku­ji Naďa

Medicalcentrum Jamarti Praha

Dobrý večer,
cena v akci je 2.399 Kč za obě oči.

Vaše Jamarti

Radka

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda voucher jeden platí na obě oči nebo musím koupit dva. Moc děkuji

Medicalcentrum Jamarti Praha

Dobrý den , jeden voucher stačí na obě oči. Dekuji jamarti

Lenka Malá

Dobrý den, co je na vašem zákroku jiné?
I vaše cena před slevou je nízká. Dekuji

Medicalcentrum Jamarti Praha

Dobrý den , opozornujeme ze se nejedna o chirurgicka operace . Výkon se provádí Plexrem. Což odpovídá původní cena Dekuji .jamarti

Kája

Dobrý den, na výkonu jsem byla cca před 14ti dny a chtěla bych upozornit, že to není zdaleka taková „sranda“, jak se to jeví. Bolest při výkonu a po něm není zanedbatelná, otoky jsou několik dnů značné, nejedná se o pár stroupků, ale o poměrně silnou krustu strupů přes celou plochu výkonu, kterou nelze zamaskovat. První týden budete vypadat něco mezi quasimodem, pandou a jedincem poštípaným rojem včel (může být plus, mínus individuální). Druhý týden se postupně strup začne odlupovat, ale víčka jsou stále bolestivá, po odloupnutí již lze zamaskovat korektorem nebo BB krémem. Předpokládám, že úplné zhojení bude trvat nejméně měsíc. Nechci nikoho odrazovat, ale spíš upozornit, na co je třeba se připravit. Výsledek se zdá být uspokojivý, ale zatím nelze učinit resumé.

Medicalcentrum Jamarti Praha

Dobry den, proces zhojeni je u každého velmi individuální. Přesto doufáme , ze s výsledkem budete spokojena . Dekuji jamarti

Bakulka

Dobrý den, je tento zákrok vhodný pro paní, které je 74 let a užívá warfarin?

Slevomat.cz

Dobrý den, Kamčo, máme zde uvedené omezení těhotenství a kojení, akutní onemocnění, cesta do destinace s intenzivním sluncem v horizontu 7–14 dní po zákroku (výkon lze provést po návratu). Ale pokud chcete mít 100 % jistotu, zavolala bych na telefonní číslo 777 299 699. Hezký dne Janča

marie skoumalova

Dobrý Den … Je to věkem omezeno? nebo nečím jiným a čím? A jak to vlastně probíhá ?

Medicalcentrum Jamarti Praha

dobrý den, věkem neni omezeno . vice informace o kontraindikace a pruběh vykonu najdete na naše stranky, děkuji jamarti

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru