Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Nasávací kryolipolýza s možností lymfodrenáže pro ošetření problémových partií

4,7 / 5 The One Wellness club Praha Praha - Nové Město  (mapa) 33 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Míša

Dobrý den, je možné v jeden den ošetřit více partií? Např. břicho, stehna, boky? Děkuji za odpověď

The One Wellness club Praha

Dobrý den Míšo,

ano, v jeden den je možné se objednat na více ošetření kryolipolýzou po sobě, je ovšem nutné brát v potaz, že během procedury není možnost většího pohybu, tudíž ležet déle jak 2–3 hodin, může být již trochu nepříjemné. Na každou partii je potřeba vyhradit 50 minut ošetření. V případě, že byste měla zájem o ošetření párové partie, je zapotřebí se objednat na 2× 50 minut po sobě. S pozdravem Micková The One Wellness club

Michaela Leunová

Dobrý den,
uvažuji o nákupu voucheru na kryolipolýzu.
Jak je to s ošetřením párových partií? (myslím konkr. vnitřní strany stehen)
Je třeba zakoupit jeden nebo 2 poukazy?
 Děkuji

The One Wellness club Praha

Dobrý den paní Leunová, moc děkujeme za váš dotaz a zájem o naše služby. 1 × 50 min ošetření je vždy na jednu tělesnou partii, například na 1 vnitřní stehno. Pokud byste chtěla ošetřit obě vnitřní stehna, tak doporučujeme zakoupit 2× 50 min ošetření kryolipolýzy. Pokud budete mít další dotazy, tak nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem Mgr. Vladimír Žitný The one wellness club

Marek

Dobrý den, u této nabídky máte foto „před a po“. Ovšem, totéž foto máte např. u nabídky zde: https://www.slevomat.cz/akce/1186196-laserova-lipolyza-osetreni-problemovych-partii a nabídky zde: https://www.slevomat.cz/akce/1186144-hubnuti-pomoci-elektromagneticke-redukce. Přijde mi to poněkud jako matení spotřebitele – foto by mělo být k dané proceduře (a reálné), abych věděl, co mohu očekávat a ne všude dávat jedno a to samé (a navíc někde z fotobanky). Takto mne to od vaší nabídky odrazuje. Díky za Vaše vyjádření.

The One Wellness club Praha

Dobrý den, moc děkujeme za Váš komentář k naší akci a připomínku. Slečna, která je na obrázcích uvedená je naše dlouholetá stálá klientka a vyzkoušela již několik druhů neinvazivních liposukcí u nás a vždy má perfektní výsledky s procedúrami, co se týká úbytku. Proto ji používáme hned do několika akcí. Pokud chcete rádi Vám na ní poskytneme kontakt, že tomu tak opravdu je. Pokud jsou vložená v akci fotky z fotobanky, tak jsou pouze ilustrační a dává je do akcí přímo slevomat.cz Pokud budete mít další dotazy, tak prosím kontaktujte email info@towell.cz Budeme se moc těšit. S pozdravem Mgr. Vladimír Žitný The one wellness club

Anett Bartoň

Dobry den, jsem po porodu a plne kojim sveho 4 mesicniho syna. Ma kyrolipoliza nebo lymfodrenaz vliv na materskemleko? Dekuji.

The One Wellness club Praha

Dobrý den paní Bartoň, moc děkujeme za váš dotaz a zájem o naše služby. V tomto období (kojení) procedúry nedoporučujeme navštěvovat. Moc děkujeme za dotaz s pozdravem Mgr. Vladimír Žitný The one wellness club

Olga Suchá

dobrý den je mi po 70 tce mám větší břicho pomůže mi to se ho zbavit? Jinak zdravotní potíže nemám,

The One Wellness club Praha

Dobrý den paní Suchá, moc děkujeme za váš dotaz a zájem o naše služby. Ano v tomto případě bychom vám kombinaci těchto ošetření doporučili. Budeme se moc těšit na vaše návštěvy. S pozdravem Mgr. Vladimír Žitný The one wellness club

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru