Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dejte sbohem pigmentovým skvrnám, žilkám i akné: ošetření přístrojem IPL

4,4 / 5 Studio estetické kosmetiky Ostrava  (mapa) 39 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Kateřina

Dobrý den,
je ošetření vhodné pro 14letou slečnu?(fialové flíčky na tváři po pupíncích a akné).
Děkuji.

Barbora Klímková

Dobrý den,
trápí mě rozšířené žilky v obličeji. Bohužel je mám dědičné, má je i můj otec, i jeho matka. Má kosmetička mi řekla, že se jedná o kuperozu. Chci se zeptat, dalo by se žilek zbavit pomocí Vašeho přístroje?
Předem děkuji za odpověď.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Barbora Klímková

Martina Smolíková

Dobrý den funguje i na takové akné které je jak by pod kůži a hlavně pod lícní kostí? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý dne, Martino, volala jsem do studia a nemám pro Vás dobrou zprávu. A paní kosmetička mi sdělila, že to s velkou pravděpodobností nepůjde, že takové hloubky světlo nedosahuje. Doufám, že Vás oslaví jiné naše nabídky Hezký den Janča

Monika

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli touto metou se dá odstranit i jizva na koleně děkuji Monika

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, v tomto případě je důležité znát stáří jizvy. Pokud je jizva nová, neměl by být problém, ale pokud se jedná o jizvu starší, tak to bohužel nepůjde. Hezký den Jana

Katka

Dobrý den, kolik je potřeba ošetření pro odstranění rozšířených žilek na nose? Děkuji, Katka

Studio estetické kosmetiky

Přeji pěkný den,
někdy 2–3 ošetření a někdy více,závisí to na rozsahu poškození cévek.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru