Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Panenský kokosový olej v bio kvalitě vhodný na vaření i jako krém na pokožku

4,5 / 5 Elixi.cz 1 370 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Radka

Dobrý večer, zajímalo by mne datum spotřeby. Děkuji za odpověď.

Radka

Omlouvám se , už jej vidím :)

Slevomat.cz

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Expirace: 2.10.2019. Hezký den, Tereza.

L P

Dobrý den, kdy budou naskladněny 1000ml sklenice?

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, to bohužel nemůžeme s přesností určit. Aby Vám ale nabídka neunikla, nastavte si u partnera odběr :-) přeji krásný den

Marie

Dobry den, nedocetla jsem se zda je za studena lisovany. Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Marie, kokosový olej panenský Elixi se získává šetrným zpracováním kokosových ořechů, které rostou v certifikovaném BIO režimu. Jemným nastrouháním kopry se získá drť, která se zahřeje na 42 °C, díky čemuž se odpaří voda a ze vzniklé hmoty se pak metodou lisováním za studena získá panenský kokosový olej. Panenský kokosový olej Elixi si do teploty okolo 23 °C zachovává pevné skupenství, což je typická vlastnost kvalitních kokosových olejů, zatímco po překročení této teploty přechází do tekutého stavu. Kokosový olej je tepelně stabilní až do 200 °C, proto je vhodný na smažení, vaření i pečení. Krásný den, Jana

Maria Mitisková

Dobrý den. Zapoměla jsem si napsat adresu uloženky v Mnichově Hradišti. Děkuji za
správu. Mitisková.

Slevomat.cz

Dobrý den, adresa uloženky Vám přijde do emailu po zaplacení objednávy. :) Hezký den, Tereza.

Stánička Fošnárová

Dobrý den, je neparfemovany? dekuji SF

Elixi.cz

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Do oleje není dodatečně přidáván žádný parfém, olej voní zcela přirozeně po kokosu.
S pozdravem, Tým Elixi

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru