Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

S rodinou do Beskyd: skipasy, relaxace ve vířivce, jízdy na koních a snídaně

3,8 / 5 Pension Jízdárna Beskydy (mapa) 27 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Barbora Vojtová

Dobrý den,

Ráda bych si koupila voucher na pobyt u vás a chci se zeptat, zda máte volno v termínu 22–24/2/2018 a pokud ne, jestli by jste mi mohli napsat, kdy volno máte a já to nějak zkusím skloubit se svým diářem :))

Děkuji moc

Pension Jízdárna

Dobrý den. je mi líto ale máme v tomto termínu plno. volno máme od 16.2 a nebo od 2.3. Pro rezervaci a další domluvu prosím piště na info@PenSionJizdarna.cz. Děkuji. Robert Volný

Jaroslava Krajčová

Dobrý den, prosím o informaci, zda máte volno v termínu 17 – 20. 2. 2018. Dále jsem se chtěla zeptat, zda při zakoupení varianty pobytu 4 dny s polopenzí 2dospělí a dvě děti šlo upravit pro dva dospělé a děti ve věku 10 a 18 let. Děkuji Krajčová

Pension Jízdárna

Dobrý den. Ano, v tomto období máme volno. Pro rezervaci a další domluvu prosím piště na info@PenSionJizdarna.cz. Děkuji. Robert Volný

Denisa Netopilova

Dobrý den,
Chtěla jsem se optat na termín od 19.2.na 3noci pokud je volno?pro dva dospělí a dítě 15.let
Děkuji s pozdravem Netopilová

Pension Jízdárna

dobrý den. V tomto termínu momentálně ještě volno máme. Pro rezervaci a další domluvu prosím piště na info@pensionjizdarna.cz. Děkuji. Robert Volný

Krivancovi

Dobry den. Opravdu jsme dostali od synu perfektni darek k vanocum. Pri objednani a zaplaceni pobytu byl volny pouze jeden pokoj. Skutecnost byla takova ze jsme byli v celem baraku sami. Dnes pred odjezdem jsme marne cekali na projizdku kocarem. Lidi ctete recenze. Dohadovani o kvalite zakoupeneho pobytu je pod nasi uroven ale mel by ste se stydet. Muzete byt rad ze tam mate tak sikovnou holcinu.

Pension Jízdárna

Ano, „dobrý“ den! Velice se Vám omlouvám ale musel jsem dnes neplánovaně k ošetření k lékaři. Velká škoda, že jste mi nevolali. Po rozhovoru, který jsme spolu měli bych to být na Vašem místě určitě udělal. Minimálně pro to abych si zjistil co se vlastně stalo.
Ve skutečnosti jsem byl nakonec rád, že jsem se vůbec „dobelhal“ zpět na pension domů,…
Při objednávání pobytu jsem se Vámi nechal přemluvit k tomuto termínu.
Nerad takovéto věci píšu. Vypadá to jako bych se vymlouval. To rozhodně ne.
Robert Volný
jednatel a vedoucí

Jitka Hlaváčová

Dobrý den, máte, prosím, volný termín od 18.-24.2. pro 4 osoby a 1 dítě?
Děkuji za odpověď.
Hezký den!
Jitka Hlaváčová

Pension Jízdárna

Dobrý den.
Momentálně máme volno od 18.2. do 21.2. ve Studiu II. Pro rezervaci a další domluvu prosím piště na info@pensionjizdarna.cz. Děkuji. Robert Volný

Jolana

Mohu objednat pouze pro dve osoby na tri dny? Děkuji

Pension Jízdárna

Dobrý den. je to již jiná nabídka, než jaká je uvedená zde. Pro rezervace a další domluvu prosím piště na info@pensionjizdarna.cz. Děkuji. Robert Volný

Martina

Dobrý den, máte ještě volný termín od 12.3.-18.3? 4 dospělé os + 2 děti. Jakýkoliv počet dní. Děkuji.

Pension Jízdárna

Dobrý den. V tomto termínu máme zatím volno. Pro rezervace a další informace prosím piště na info@pensionjizdarna.cz. Děkuji. Robert Volný

michal šašek

Dobrý den, máte prosím ještě volno od 5.2. + 4 až 5 dní. A dají se vouchery popripade spojit. díky za odpověď Petra

Pension Jízdárna

Dobrý den. v tomto období máme volno od 7.2. do 10.2. Pro rezervace a další informace prosím piště na info@pensionjizdarna.cz.
Vouchery se dají spojovat.
Děkuji. Robert Volný

Petr Dome

Dobrý den máte volno od 3.2. 2018 na 4 noci pro 4 dospělé a 2 děti děkuji Dome.

Pension Jízdárna

Dobrý den. jJe mi líto ale máme plno. volno máme od 7.2. Pro rezervace prosím piště na info@pensionjizdarna.cz. Děkuji.
Robert Volný

Petra Surovcova

Dobry den,psala jsem vam mail ale.pro jistotu i sem ;-) mate prosim volno vikend 26–28.1 pro 2 dospele a 2 deti (4 a 6let) ? Moc dekuji.

Pension Jízdárna

Dobrý den. Volno máme již jen v pokoji ve Studiu I. (popřípadě celé toto studio). Tento jeden pokoj sdílí příslušenství s jiným pokojem přes chodbičku společnou jen pro tyto dva pokoje.

Přejete si prosím rezervaci? Prosím pro rezervace piště na info@pensionjizdarna.cz.
Děkujeme a přejeme Vám hezký den

Petr V.

Dobrý den,
Na dotaz v nabídce, jestli jsou na určitý termín volné pokoje zákazníka odkážete na následující:
Dobrý den, doporučuji ohledně termínu zavolat přímo do penzionu na číslo 777691270.
Dobrý večer, pro rezervace prosím piště na info@pensionjizdarna.cz.

Při zavolání přímo do penzionu na číslo 777691270 mi nebyl nikdo schopný říct jestli mají na určitý termín volné pokoje a byl jsem odkázán, abych dotaz zaslal písemně na info@pensionjizdarna.cz. Je tomu už 26 hodin od odeslání mého dotazu a odpovědi jsem se stále nedočkal.
KOMUNIKACE PŘÍŠERNÁ A VELMI NEPROFESIONÁLNÍ. NEDOPORUČUJI !!!

Pension Jízdárna

dobrý den.
je mi líto Vaši zkušenosti. Napište mi prosím z jakého e-mailu jste psal. v neodpovězených dotazech mám e-maily ze včerejšího odpoledne,…
Omlouvám se ale někdy se povinnosti nakupí.

Pension Jízdárna

Dobrý den ještě jednou.
Mé šasové možnosti nejsou neomežené. Na emaily zpravidla odpovídám do druhého dne, pokud nemohu dříve.
Robert Volný.

Lucie

Dobrý den, hledáme ubytování v termínu od 1.2. do 4.2. Máte ještě volné pokoje prosím? Děkuji za odpověď LK

Pension Jízdárna

Dobrý včer,
pro rezervace prosím piště na info@pensionjizdarna.cz. Děkuji.

Šárka Šrámková

Dobrý den,máte volný termín 26.2–2.3?Byli bysme 2dospělí + 2 děti (3a9let)

Slevomat.cz

Dobrý den, doporučuji ohledně termínu zavolat přímo do penzionu na číslo 777691270. Hezký den :)

Pension Jízdárna

Dobrý den. Volno zatím máme. Napište mi prosím na info@pensionjizdarna.cz a jistě najdeme pro Vás vhodný termín.. Volný

M.Trefilíková

Dobrý den. Máte ještě volno od 16.2. na 2 noci pro 2 dospělé a 2 děti ( 7 a 2 roky). Děkuji za odpověď. S pozdravem Trefilíková

Pension Jízdárna

Dobrý den. Volno zatím máme. Napište mi prosím na info@pensionjizdarna.cz a nějak se dohodneme.
 Volný

Petra

Dobrý den,
prosím měli byste volno v termínu od 17. nebo 24.1.?
Zároveň bych se ráda zeptala, pokud nevyužijeme skipas (synovi je teprve rok), zda je možné upravit nabídku, resp. místo skipasu nabídnout něco jiného?
 Děkuji

Pension Jízdárna

Dobrý den. Volno zatím máme. Napište mi prosím na info@pensionjizdarna.cz a nějak se dohodneme.

Odrážková

Dobrý večer, nemáte prosím ještě volný termín pro dvě 4čl.rodiny v termínu od 2.2– 5.2.?Děkuji přeji hezký večer Odrážková

Pension Jízdárna

Dobrý den. Ano, momentálně máme v tomto termínu ještě volno. Napište mi prosím na info@pensionjizdarna.cz a termín můžeme předběžně rezervovat.

Soňa Dorotíková

dobrý večer měli by jste volno od 1.1.2018 do 4 nebo 5.1.2018 pro 2 dop
spělé a dvě děti (8 a 12 let děkuju za odpověd.a pokud by ti šlo nějak upravit skypas by nám stačil jen pro děti děkuju

Pension Jízdárna

dobrý den. Volno máme od 5.1. Napište mi prosím na info@pensionjizdarna.cz a nějak se dohodneme.

iva brandejská

Dobrý den, je prosím volný termín od 3.2. do 7.2.; 2 dospeli + 2 deti? Děkuji
Brandejská

Pension Jízdárna

dobrý den. Ano, momentálně máme v tomto termínu ještě volno. Napište mi prosím na info@pensionjizdarna.cz a termín můžeme předběžně rezervovat.

Barča Nytrová

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je možné přijet bez dětí, pouze dva dospělí, děti nemáme. S úpravou ceny samozřejmě nepočítáme :) Díky moc za odpověď.

Pension Jízdárna

dobrý den. Ano, samozřejmě přijeďte i bez děti. Budeme se na Vás těšit.

Iva kavalcova

Dobry vecer,sla by upravit cena,jsme 3 dospeli a dite 8, let?, Skipas by nam stacil jen pro dite. DekujiKavalcova

Pension Jízdárna

Dobrý den. Napište mi prosím na info@pensionjizdarna.cz a nějak se dohodneme. Je to jiná kalkulace a jiná nabídka,…

lucie Galeková

Dobrý den,
šel by upravit balíček 2noci-2děti (7a 5 let) + 2 dospělí, místo ski pasů,večeře?Kolik by byla cena?
 Děkuji

Pension Jízdárna

Dobrý den. Napište mi prosím na info@pensionjizdarna.cz a nějak se dohodneme. Je to jiná kalkulace a jiná nabídka,…

YVONA JUŘENOVÁ

Dobrý den,jsme 5člená rodina 2 dospělí a dítě 1,3,9 let,bylo by se u vás možno ubytovat,malý by mohl spát s námi v posteli,ty 2 děti by byli v ceně zcela zdarma za cenu uvedenou na 3dny,děkuji Juřenová

Pension Jízdárna

Dobrý den paní Juřenová. napište mi prosím na info@pensionjizdarna.cz a nějak se dohodneme. je to jiná kalkulace,…

Lucie Zouharová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda by bylo možné nějak upravit varianty pobytu. Konkrétně zda by balíček šel udělat pro tři dospělé osoby bez skipasu a dvě osoby se skipasem na 4 dny (případně i s polopenzí). Děkuji mnohokrát. Zouharová

Pension Jízdárna

Dobrý den paní Zouharová. napište mi prosím na info@pensionjizdarna.cz a nějak se dohodneme. je to jiná kalkulace,…

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru