Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Desetidílné sady nádobí s mramorovaným povrchem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Karin

Jenifer. cz v odkazu, který jsem Vám poslala je cena stejná jako Vaše tudíž 2 999 Kč, není pravdou jak píšete, že v odkaze je nabídka dražší o 50 Kč. Poštovné u tohoto zboží nad 1500 Kč je zdarma, tudíž nikoliv 80 Kč, jak uvádíte. Tudíž zboží z odkazu nevyjde o 130 Kč více, jak píšete. Vyjde na stejno. Ostatní prodejci toto stejné nádobí prodávají za stejnou cenu, jako vy 2 999 Kč. Nádobí však ostatní prodejci nabízí tuto cenu jako nezlevněnou, tudíž je to cena bez akce. Toto nádobí je všude na internetu za 2 999 Kč bez akce, bez slevy, běžná cena a tohle konkrétní nádobí sleduji již dlouhodobě a dlouhodobě je cena u ostatních prodejců 2 999 Kč. Není tedy pravdou, že prodejci reagovali na vaši slevu, jelikož nádobí neuvádějí v akci. Vaše cena je uměle navýšena, poté na oko zlevněná. To je také asi zřejmě důvod toho, že zákazníci o něj nemají zájem, poněvadž je snadné si cenu na internetu dohledat a pokud všichni prodejci nabízejí nádobí za 2 999 Kč není důvod jej kupovat zde, když se nedá tato akce považovat za akci. S pozdravem Karin

Jenifer.cz

Dobrý deň, Vážená pani. Ak si lepšie všimnete tak mi predávame hrnce za 2949kč čo je o 50kč menej ako Váš odkaz. Ďalej priamo vo vašom odkaze je uvedené poštovné 80kč a zdarma na našej stránke a v našej akcii. Nech rátam jak rátam je to 130kč. V čase spustenia našej akcii nemal tento tovar dostupný žiadny internetový obchod ani v CR ani SK. Ak si medzičasom niekto naskladnil tento tovar a rozhodol sa ísť s cenou 2999kč, tak nie je v našich silách, aby sme to každý deň kontrolovali. Stále je naša ponuka najnižšia na trhu a pokiaľ nemáte záujem si hrnce kúpiť od nás, tak sa kľudne obráťte na iného predajcu. Ďakujeme

Karin

Dobrý den, překvapuje mě tato sleva nesleva. Nejdříve jsem chtěla nádobí zakoupit, podívala jsem se na internet do porovnávače a všude mají cenu, jako zde ve slevě za 2 999 kč. Stačí si dát tento odkaz https://sady-nadobi.heureka.cz/blaumann-bl-3031-10-ks/#. A nejen zde přesně stejné nádobí najdu za uvedenou cenu všude. Tak nevím tedy co toto je za slevu? Žádná. Slevomat by si měl více hlídat opravdu skutečné slevy. Tohle je cena navýšená a poté na oko vytvořená cena. To se mě opravdu nelíbí. To mohu koupit kdekoliv za tuto cenu.

Jenifer.cz

Dobrý deň Karin. V čase spustenia akcie bola táto cena bezkonkurenčne najnižšia na trhu. Najlacnejšia konkurenčná ponuka čo aj Vy priamo posielate odkaz je drahšia o 50kč za tovar a 80kč poštovné, teda o 130kč. Bohužiaľ nie je v našich silách, aby sme zabránili niekomu spustiť akciovú ponuku, najmä keď sa inšpirujú našou akciou. Napriek tomu všetkému je naša cena stále najnižšia na trhu a tovar nikde lacnejšie nekúpite. Ďakujeme

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru