Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Jump Arena Zličín: hodina zábavy na trampolínách a nafukovacích atrakcích

4,7 / 5 JumpPark Praha - Zličín  (mapa) 9 655 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Nikol Škoulová

Dobrý den, pro kolik osob to je?:)

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
jeden voucher platí jako vstup na jednu hodinu pro jednu osobu.
Těšíme se na Vaši návštěvu.
Jump Arena Zličín

Karolína Havlíčková

Dobry den, za jak dlouho prijde voucher, kdyz zaplatim ihned kartou?

 Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, v případě platby kartou ihned by Vám měl přijít voucher nejpozději další den. Hezký den, Tereza.

Roman

Máme jedno dítě 107 cm, jste tam hodně přísný? nerad bych tam přišel s natěšenými dětmi, a kdybyste mi tam jedno nepustili tak by to byl problém.

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
výšku dětí hlídáme a při vstupu je na recepci přeměřujeme.
Pokud máte dítě pod 110 cm, doporučuji skákací hodinu v neděli od 10:00 do 11:00, která je vyhrazena pro malé děti s rodinami.
Jump Arena Zličín

Aneta

Dobrý den když je nám víc jak 15 let musíme mít doprovod? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Aneto, pokud už Vám 18 bylo, nic Vám nebrání skákat a vydovádět se na trampolínách bez dozoru rodičů. Hezký den, Klára

Milča

Dostali jsme pro děti wouchery,díte 150 cm a dítě 102 cm,kdy máme přijít,aby mohli skákat společně??? Můžeme tu neděli od 10 hod.která je vyhrazená rodinám s dětma? Musíme si s manželem taky zakoupit vstupenky,nebo můžeme být pouze jako doprovod?Děkuji předem.Milča

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
obě děti nás společně mohou navštívit v neděli od 10:00 do 11:00.
Jako doprovod vstup neplatíte.
Těšíme se na Vaši návštěvu.
Jump Arena Zličín

Drahoslav

Dobry den,
je to vubec bezpecne?
Kdyz tam mate kazdou chvili zachranku?

Slevomat.cz

Dobrý den, Drahoslave, když dbáte bezpečnostních pokynů a dáváte na sebe pozor, tak to bezpečné je. Sama jsem tam byla s kamarády a musím říct, že jsme si to maximálně užili bez jediného šrámu :-) Krásný den a kouzelný rok 2018, Míša

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
sanitka u nás není každou chvíli.
Občas se ale bohužel stane, že někteří naši zákazníci přecení své schopnosti, nebo podcení únavu.
Jump Arena Zličín

Simona Luftova

Dobrý den,
ještě se obracím na Vás s prosbou, zakoupila jsem 4 vouchery dne 28.12, abych s dětmi jela do Jump Arény v sobotu (kde mám rezervaci na dnes 30.12.). Bohužel doposud mi do mailu (hromadné, spamu, atd) nic nepřišlo. V sobotu se nelze na Slevomat dovolat a jediný kontakt je e-mailem (všude jsem už psala) tak to zkouším i sem.
Vouchery jsem platila kartou internetovým bankovnictvím a platba na slevomat proběhla. Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Simono, z tohoto emailu nebyla provedena žádná objednávka. Zkuste mrknout, jestli jste nepoužila jiný účet :) Krásný den Vám přeje Sára

Veronika Votrubova

Dobry den,
Rada bych koupila 12 voucheru a pojala jako narozeninovou oslavu. Je to mozne? 14.1. Cca 14hod a je mozne si zarezervovat i stul? Obcerstveni bychom koupili na miste (jestli se nepletu podminkou jsou napoje), dort bychom si prinesli vlastni. Muzemesi udelat vyzdobu stolu? A talirky na dort si mame prinest vlastni? Jedna se o detskou oslavu.

Dekuji za odpoved, Veronika Votrubova

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
ano, zakoupené vouchery můžete využít i na narozeninovou oslavu.
Pro rezervaci oslavy ale musíte napsat na náš mail info@jumparenazlicin.cz
Děkujeme Jump Arena

Regina Kucerova

Dobry den, deti plati stejne jako dospeli?
Dekuji Kucerova

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
cena poukazu je jednotná.
Nerozlišujeme, zda voucher využije dospělý, nebo dítě.
Děkujeme za Váš dotaz.
Jump Arena Zličín

Martina Pavlíková

Dobrý den,chtěla bych navštívit s dcerou 10let –155cm vaší arénu,ale přišla bych s ní jenom jako doprovod, mám ještě miminko takže bych neskakala..můžu k vám s miminem a kolik voucheru bych potřebovala? Děkuji za odpověď Pavlikova

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
jako neskákající doprovod vstup neplatíte.
V případě, že skákat půjde pouze jedno dítě, stačí jeden voucher.
Spolu s miminkem můžete počkat v našem baru, odkud je na trampolíny vidět.
Těšíme se na Vaši návštěvu.
Jump Arena Zličín

Marie

Krásný den,
je voucher platný po celý týden (reps. jakýkoliv den v týdnu) a jaké jsou otevírací doby prosím?
Děkuij za odpověď.

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
ano, voucher můžete využít kdykoli během naší otevírací doby.
Těšíme se na Vaši návštěvu.
Jump Arena Zličín

Míra

Dobrý den. Zakoupil jsem u Vás voucher, ale doposud mi na email nic nepřišlo…

Slevomat.cz

Dobrý den, Miroslave, vouchery jsem Vám zaslala ještě jednou, pokud je v e-mailu pořád nemůže dohledat, mrkněte ještě do spamu a jiné nevyžádané pošty, občas se nám tam vouchery zatoulají :) Hezký den.

Michaela

Dobrý den, chtěla jsem udělat rezervaci na neděli od 10h (, který je určen pro nejmenší děti s rodinou) a nejdeme to. Prosím o pomoc či radu jak postupovat, děkuji

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
o jaké datum se jedná? Máme ještě dostatek volných míst?
Napište nám na náš mail info@jumparenazlicin.cz, s rezervací Vám pomůžeme.
Děkujeme Jump Arena Zličín

Marie Přistoupilová

Dobrý den, mohou, chodí na trampolíny i dospělí, trochu starší dospělí? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, jediným limitem je váha a to do 130kg. Pokud se na to cítíte, můžete skákat, co hrdlo ráčí ;) Hezký den

Jarmila Brusova

Dobry den, pokud objednam 3 vouchery pro děti ve věku 10 a 11 let je zapotřebí, abych voucher koupila i pro sebe a na trampoliny sla s nimi? Děkuji za odpoved

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
skákat nemusíte. Stačí, abyste byla po dobu skákání dětí přítomná v aréně. Jako neskákající doprovod vstup neplatíte, tudíž pro sebe voucher nepotřebujete.
Jump Arena Zličín

Andrea

Dobrý den, 2 kupony jsem koupila již včera a zaplatila také včera. Peníze mi byly strženy, ale žádné poukazy dodnes nepřišly, jedna se o tento email: andrea-karaskova@seznam.cz
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den Andreo, vouchery Vám byly zaslány již včera 11.12.2017, nicméně Vám je nyní pošlu ještě jednou :-) Zkontrolujte poštu a mrkněte třeba i do spamu nebo nevyžádané pošty. Hezký den přeje Anička

Veronika

Dobrý den, lze zakoupený voucher použít na dětskou narozeninovou oslavu? Vzala bych 10 voucherů, dětem je 10, tak by zvládli snad i bez trenéra.
 Děkuji

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
jistě, vouchery můžete využít i na oslavu narozenin. Pro rezervaci oslavy napište na náš mail: info@jumparenazlicin.cz
Jump Arena Zličín

Anna

Dobrý den,voucher plati pro jednu osobu na hodinu nebo proste vstup klidne pro vce lidi na hodinu?

Slevomat.cz

Dobrý den Anno, voucher platí pro jednu osobu na jednu hodinu. Pokud chcete jít ve více lidech, musíte zakoupit příslušný počet voucherů :-) Hezký den

Vanda Ščupáková

Dobrý den, tento kupon jsem již zakoupila a zaplatila dvakrát, dnes i včera a žádný poukaz nepřišel, jedna se o tento email: wandora@seznam.cz

Slevomat.cz

Dobrý den Vando, e – maily s vouchery Vám byly zaslány dnes ve 13:49. Zkontrolujte tedy poštu :-) hezký den přeje Anička

Anna

Dobry den,
tady mate, ze deti pod 110 mohou skakat v nedeli rano. Na strankach Zlicin je, ze deti pod 110 maji vstup zakazan a v nedeli rano je to pro deti do 140. Co z toho plati??

Děti
Zaskákat si mohou děti vyšší 110 cm.
Děti do 15 let mohou dorazit jen v doprovodu dospělého.
Děti pod 110 cm mohou Jump Arenu navštívit každou první skákací hodinu v neděli od 10.00 do 11.00 (vyhrazeno pouze pro rodiny s dětmi do 140 cm).

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
děti pod 110 cm u nás skákat z bezpečnostních důvodů nemohou. Výjimkou je neděle od 10:00 do 11:00, což je hodina, která je vyhrazena pro ty nejmenší děti až po výšku 140 cm a jejich rodiny.
Děti do 15– ti let musí mít do areálu doprovod dospělé osoby. Neskákající doprovod neplatí vstupné.
Jump Arena Zličín.

Jana

Je potřeba se předem na jednotlivé nafukovací atrakce objednat nebo je možné je vyzkoušet přímo na místě?

Slevomat.cz

Dobrý den Jano, není nutné se na jednotlivé atrakce objednávat. Je ale důležité vyplnit rezervační formulář, na který vám pošlu odkaz. Hezký den :-) https://www.jumparenazlicin.cz/cs/rezervace/krok-1/

Ludmila Vyroubalova

Doprovod rodice plati take

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
vstupné platí pouze skákající osoby. Neskákající doprovod je zdarma.
Jump Arena Zličín

Fabiana

Dobrý den, chci se zeptat, zda je možné vouchery kombinovat. Pokud budu chtít darovat zážitek na 2h, mohu zakoupit 2 vouchery a použít je na 1dvouhodinové skákání? Děkuji a hezký den, Bytyqi

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
jistě, to je možné. Je pouze na Vás, kdy vouchery uplatníte.
Jump Arena Zličín

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru