Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Od ledna do formy – 4týdenní fitness kurz pro muže

4,5 / 5 Fitness kurzy LovciTuku.cz® (4 pobočky) Praha - Chodov  (mapa) 37 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Eva Dupalová

Dobrý den, chtěla bych koupi Váš kurz. synovi, ale vím, že ve středu nemůže.
N a Chodově se mi nabízí cvičení pondělí a středa. Jiné možnosti nejsou?
Já jsem k Vám sama chodila před dvěma lety a byla jsem spokojená.
S pozdravem Dupalová

Fitness kurzy LovciTuku.cz®

Hezký den Evčo,

nabízíme ÚT + ČT na Praze 1 – Soukenická pro pány od 19:00 – 20:00 nebo 20:00 – 21:00. :-)

Kdybyste měla ještě nějaké dotazy, určitě se nám ještě ozvěte a domluvíme to nějak. :-)

Děkujeme a přejeme krásný den Evčo.

Rada Petr, jednatel lovcituku

Jakub

Dobrý den, rád bych se u vás dostal do formy, bohužel moje práce mi nedovoluje napevno mít volno např. pondělky a středy, každý týden mam jinak služby, jde si oněch 8 lekcí naplánovat nějak individuálně?

Fitness kurzy LovciTuku.cz®

Hezký den Jakube,
zkusíme to nějak vymyslet. Nejspíše asi děláte „ranní a odpolední“, ale to nějak vymyslíme. Každému se snažíme vždy nějakým způsobem vyjít vstříc.

Napište nám prosím email na info@lovcituku.cz a rozepište nám, jak byste si cvičení jako takové představoval… 1. týden na tuto pobočku, 2. týden na tyto cvičení apod. Udělejte si z toho svůj plán. Pak s tím budeme pracovat dále a domluvíme se co a jak. :-)

Děkujeme moc za zájem Jakube a třeba někdy na viděnou v našich kurzech. :-)

Jedeme dále!

Rada Petr, jednatel lovcituku

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru