Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Ponořte se: Potápěčský kurz s mezinárodní certifikací do hloubky 21 metrů

4,9 / 5 Diving4luck Praha - Krč  (mapa) 8 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Milan

Dobrý den,
do kdy je platnost voucheru, tedy do kdy je nutné na kurz nastoupit?
 Děkuji

Diving4luck

Dobrý den.
Děkuji Vám za dotaz. Platnost voucheru je do 28. února 2018. Do té doby je vhodné na kurz nastoupit a udělat alespoň první bazénovou lekci. S termínem začátku kurzu se samozřejmě domluvíme podle Vašich časových možností. Za Diving4luck Pavel

Josef Poslušný

Dobrý den,

zajímá mě jestli se opravdu dá potápět po celém světě? znám pouze 2 certifikace které jsou uznávané po celem světe a to SSI a nebo PADI. Taky je u Vás nějaká celosvětová databáze?

Diving4luck

Dobrý den. Děkuji Vám za dotaz. IANTD je mezinárodní asociace nitroxovýxh a technických potápěčů. Kořeny a základy jsou z USA. Pobočky máme po celém světě. Zatím jsem se nesetkal s tím, že by moje certifikace byla v nějakém potápěčském centru odmítnuta, s tím, že tuto asociaci neznají a to jsem se potápěl i v centrech, která jsou PADI základnami. Jen pro upřesnění, naši potápěči se významně podílejí na výzkumu v Hranické propasti a ten, který zde dosáhl hloubkového rekordu má certifikaci od IANTD. Samozřejmě, že existuje databáze, jak potápěčů, tak i instruktorů, kteří v systému IANTD certifikují. Snad jsem Vám zodpovědět vše potřebné. Za Diving4luck Pavel

Eli

Dobrý den,
Kdy kurzy začínají ??

Diving4luck

Dobrý den. Děkuji Vám za Váš dotaz. Kurzy začínají dle dohody a možností zájemce. Většinou je to ve všední dny v odpoledních či večerních hodinách. O víkendech je možnost po dohodě a možnostech bazénu kdykoli. Snažíme se přizpůsobit časově žákům a jejich časovým možnostem. Za Diving4luck Pavel

Standa

Chtel bych koupit tento kurz jako darek, ale popis je dost nejasny. Co znamena veta moznost ziskat mezinardni certifikaci… co znamena ta certifikace? jedna se o doklad, s kterym se muze clovek potapet v zahranici? dekuji

Diving4luck

Dobrý den. Děkuji Vám za dotaz. V ceně kurzu je i získání mezinárodní certifikace, po úspěšném zakončení celého kurzu. Je to tedy certifikační karta s Vašimi údaji a fotografií, která Vás bude opravňovat potápět se do maximální hloubky –21 metrů po celém světě. Je to mezinárodně uznávaná certifikace od asociace technických a nirotxových potápěčů I.A.N.T.D. Po přeložení této certifikace nebudete mít problém se potápět nikde na světě s jakýmkoli dive centrem. Za Diving4luck Pavel

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru