Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

3–6 denní zimní dovolená v Bedřichově s polopenzí pro dva

4,1 / 5 Penzion U Elišky Jizerské hory (mapa) 58 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Martina Pačesová

dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli máte volný termín 17.2–22.2
2 dospělé a dvě děti
 děkuji

Penzion U Elišky

Dobrý den,
děkujeme za Váš dotaz, v tomto termínu máme plně obsazenou kapacitu.
V případě zájmu o jiný termín nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle: 734 202 464.
S pozdravem
Aneta Bížová

Eva K.

Dobrý den, prosím o informaci, v čem je ta sleva ? ze stránek penzionu je evidentní, že cena za jednu osobu na den je 450,–, což je pro dvě osoby a dvě noci 1 800,–, též včetně polopenze. Děkuji za Vaše vysvětlení a přeji hezký den, Eva K.

Hlaváček Lukáš

Dobrý den, měli byste volné dva pokoje v termínu 19.2.2018–25.2.2018. Jednalo by se o pobyt na 2 noci. Jeden pokoj pro 2 dospělí a 1 dítě do 3let a druhy pokoj 2 dospělí a 1 dítě do 15let? Děkuji Hlaváček

Penzion U Elišky

Dobrý den,
děkuji za Váš dotaz, ohledně aktuální dostupnosti volných termínů mne můžete kontaktovat na tel: 734 202 464

S pozdravem a přáním hezkého dne Aneta Bížová

Kadeřábková

Dobrý den. Mám zájem o ubytování pro 2 dospělé + dítě 5 let/ klidně na přistýlce/ v termínu od 11.3.-16.3.2018. Děkuji za odpověď.

Penzion U Elišky

Dobrý den,
děkuji za Váš dotaz, v tomto termínu máme volnou kapacitu.
Ohledně aktuální dostupnosti volných termínů mne můžete kontaktovat na tel: 734 202 464

S pozdravem a přáním hezkého dne Aneta Bížová

Helena Volfová

Dobrý den je možno sebou na pobyt vzít dvě malé děti 3,5 roku a doplatit stravu,popřípadě i ubytování. DĚKUJI VOLFOVÁ

Penzion U Elišky

Dobrý den,
ano můžete s sebou vzít 2 děti ve věku 3,5 roku. Doplatek za dítě včetně polopenze činí 319,–Kč/dítě do 9,9 let/noc.
Ohledně aktuální dostupnosti volných termínů mne můžete kontaktovat na tel: 734 202 464

S pozdravem a přáním hezkého dne Aneta Bížová

Ondra

Dobry den,chtel jsem se zeptat jestli mate volny termin od 7.2.-9.2 .Predem moc dekuji za odpoved.

Penzion U Elišky

Dobrý den,
děkuji za Váš dotaz, v tomto termínu máme obsazenou kapacitu v našem penzionu.

S pozdravem a přáním hezkého dne
Aneta Bížová

Patricie Krejbichová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je u vás možnost bezlepkové stravy. Předem děkuji za info. Krejbichová

Penzion U Elišky

Dobrý den,
děkuji za Váš dotaz, ano, pokud Váš požadavek budeme vědět dostatečně dopředu, rádi Vám připravíme bezlepkovou stravu. Doporučuji si vzít vlastní suroviny, ze kterých vám náš kuchař uvaří.

Ohledně aktuální dostupnosti volných termínů mne můžete kontaktovat na tel: 734 202 464

S pozdravem a přáním hezkého dne
Aneta Bížová

David

Dobrý den,
jak objednat pokoj pro dva dospělé a dvě děti ? (7, 9 let). Děkuji

Penzion U Elišky

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Ohledně aktuální dostupnosti volných pokojů kontaktujte prosím naše rezervační oddělení na tel.: 734 202 464.

S pozdravem Aneta Bížová

jiřina kárová

Máte prosím vás volný pokoj pro dva dospělé a jedno dítě v termínu od 12.2 2018 do 16.2 na tři noci kdykoliv v tomhle týdnu. Děkuji

Penzion U Elišky

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Ohledně aktuální dostupnosti volných pokojů kontaktujte prosím naše rezervační oddělení na tel.: 734 202 464.

S pozdravem Aneta Bížová

Kristýna Klimentová

Dobry den, meli byste prosim volny termin od 2.2.2018 na 5 noci pro dve osoby? Dekuji za odpoved.

Penzion U Elišky

Dobrý den,
děkujeme za Váš dotaz. Ohledně aktuální dostupnosti volných pokojů kontaktujte prosím naše rezervační oddělení na tel.: 734 202 464.

S pozdravem
Aneta Bížová

Marta Chmelová

dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte volné 2místa na ubytování a to od 30.12. a 31.12.2017 Přítel má od 2.1.2017 v Bed­řichově školení, tak bychom chtěli vyrazit o pár dní dříve a poptávám ubytování.
děkuji za odpověď a přeji pěkný den

Penzion U Elišky

Dobrý den,
děkujeme za Váš dotaz.
Na Silvestra máme obsazenou kapacitu v našem penzionu U Elišky.
Kontaktujte naše rezervační oddělení, můžeme Vám nabídnout ubytování v penzionu Diana v termínu od 27.12. do 1.1.2018.

S pozdravem
Aneta Bížová
tel.: 734 202 464

Zuzana Sediva

Dobrý den, máte i čtyřlůžkové pokoje?

Penzion U Elišky

Dobrý den,
děkujeme za Váš dotaz, nabízíme dvoulůžkové, dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, čtyřlůžkové pokoje i rodinné apartmá pro 5 osob.
Ohledně aktuální dostupnosti volných pokojů kontaktujte prosím naše rezervační oddělení na tel.: 734 202 464.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Aneta Bížová

Petr

Dobry den mate volno 3.2.-10.2.2018,pro 8 dospelich a 3 deti dekuji

Penzion U Elišky

Dobrý den,
děkujeme za Váš dotaz. Ohledně aktuální dostupnosti volných pokojů kontaktujte prosím naše rezervační oddělení na tel.: 734 202 464. Dě­kujeme.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru