Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Romantika v historickém Trenčíně: pobyt ve dvou s neomezeným wellness

4,6 / 5 Hotel Pod Hradom*** Západní Slovensko - Slovensko (mapa) 126 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Rostislav Poláček

Dobrý den,

prosím máte volný pokoj pro 2 osoby v termínu 29. až 31.3.?

Děkuji.

Poláček

Hotel Pod Hradom***

Dobrý deň,
áno v danom termíne sme plne obsadený.

Katka

Dobrý den, z nabídky nelze vybrat termín 14.-15.4. Předpokládám správně, že je termín již obsazen? Děkuji

Hotel Pod Hradom***

Dobrý deň,
áno v danom termíne sme plne obsadený

Alena

Dobrý den jaký máte volný ještě termín na 1 noc? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno, u této nabídky je možnost Koupit na termín, takže nejen, že vidíte, kdy je v hotelu volno, můžete si navíc vybrat přímo konkrétní datum a tím automaticky vytvořit rezervaci, kterou už pak dál nemusíte potvrzovat ;) Hezký den, Klára

Hotel Pod Hradom***

Dobý deň,
termíny počas týždňa sú ešte voľné.

Kateřina Hledíková

Dobrý den,
velmi mě zaujala vaše nabídka. Chtěla bych se ale zeptat, zda by bylo možné zařídit pobyt pro tři dospělé osoby a jaká by byla cena? V příplatcích je uvedeno, že osoba od 12 let na přistýlce se snídaní a vstupem do wellness stojí 24 €/noc, platí to i pro dospělou osobu? Dále by mě zajímalo, jestli máte volný pokoj na 7. a 8.4. Děkuji

Hotel Pod Hradom***

Dobrý deň,
áno, dospelá osoba na prístelke je za poplatok 24 €/noc. Žiaľ, termín 7.4.-8.4.2018 je obsadený.

Milena Barancová

chtěla jsem se zeptat, kolik bychom zaplatili za dvě noci za dva malé (3 kg¨) pejsky.
Děkuji Barancová

Hotel Pod Hradom***

Dobrý deň,
poplatok za psíka neúčtujeme.

Pavel Janek

Dobrý den,
rádi bychom koupili voucher na termín 16.-18. března. Bohužel to neumožňuje výběr v kalendáři, jaký je důvod? Jde to udělat přes vaši telefonní linku?

Hotel Pod Hradom***

Dobrý deň,
kalendár Vám neumožňuje výber, pretože tento termín je už obsadený.

pepa

Dobry den nejde tu najít jestli budeme ubytování v hotelu nebo penzionu,dal je v hodnoceni něco o nefunkční saune,je již v pořádku? v pokoji je manzelska postel nebo dvě oddělene lůžka? Welnes je psané neomezene ale v komentu jsem viděl něco o hodině? Na kolik casu má každý pokoj moznost welnes mit?

Hotel Pod Hradom***

Dobrý deň, sauna už je v prevádzke, bola hneď nasledujúci pracovný deň. Dvojlôžková izba je s manželkou posteľou, aj oddelené postele…na požiadanie pripravíme. Ubytovanie je v hoteli, ak je náhodou hotel plný a hosť by si želal daný termín, môžme Vás ubytovať aj v penzióne po dohode.
Wellness je k dispozícii počas pobytu, ak je však viac hostí, radi by sme vyšli v ústrety všetkým hosťom a termíny časujeme cca po hodine. Je to z dôvodu súkromia, aby vo wellness boli hostia len z jednej izby.

honza

Dobry den,v hodnoceni pisou o nefunkční saune,je uz v provozu? Na pokoji je manzelska postel,?a je ubytování v penzionu nebo hotelu? Diky

Hotel Pod Hradom***

Dobrý deň, sauna už je v prevádzke, bola hneď nasledujúci pracovný deň. Dvojlôžková izba je s manželkou posteľou, aj oddelené postele…na požiadanie pripravíme. Ubytovanie je v hoteli, ak je náhodou hotel plný a hosť by si želal daný termín, môžme Vás ubytovať aj v penzióne po dohode.

Petr

Dobrý den,
bylo by možné zařídit vegetariánské večeře? Jednalo by se o pobyt v termínu od 5.2 do 7.2.
Děkuji za odpověď,

Hotel Pod Hradom***

dobrý deň , samozrejme je to možne

David Horak

Dobrý den,chtěl sem se zeptat od kolika hodin je možné prijet a v kolik se musí opustit pokoj. Díky

Hotel Pod Hradom***

dobrý den, o 13:00 odcho do 11:00

Jolana Bábindeli

Dobrý den, měla bych zájem o pobyt pro dva s polopenzí v termínu 6.4 – 8.4. Chtěla jsem se zeptat, jak je možné voucher zaplatit? Jestli můžu i z českého účtu nebo až na místě v Eurech? Díky

Hotel Pod Hradom***

dobrý deň to musíte cez slevomat u nás sa plati len daň za ubytovanie

Luke

Lze pobyt naplánovat 3.3–4.3. tedy sobota- neděle?

Hotel Pod Hradom***

Dobrý deň,
žiaľ, tento termín je už obsadený.

Honza

Dobrý den. Mám pouze dotaz ohledně dítěte. Máme dítě 4 roky a spí pouze s náma v posteli. Tak jestli mi můžete spočítat kolik by mě stal víkendový pobyt s polopenzí a poplatky. Děkuji

Hotel Pod Hradom***

Dobrý deň prajem.

čo sa týka Vášho dieťaťa je pobyt zdarma, celkovú cenu pobytu určuje slevomat

Marketa Moravkova

Dobry den,je mozne u Vas domluvit i bezlepkovou stravu v pripade polopenze?Dekuji

Hotel Pod Hradom***

Dobrý deň prajem, samozrejme je to možné, len to treba dopredu nahlásiť.

Vašutová

Dobrý den,
jaká bude cena pobytu v případě 3 ubytovaných osob na 2 noci a s polopenzí.
Děkuji, Vašutová

Hotel Pod Hradom***

Dobrý deň,
prístelky: dieťa do 3 r. zadarmo
dieťa od 3r. do 12r. – 16,00€/noc
od 12r. – 24,00€ / noc
Doplatok za polpenziu do 12r. – 3,80€
nad 12r. 5,80€

Vašutová

Zapomněla jsem uvést, že se jedná o dospělou osobu.
Díky za upřesnění

Nikola Kostov

Dobry den. a mate volny misto od 3.1.2018 uvazuji koupit tento voucer na 3 dni. Diky

Hotel Pod Hradom***

Dobrý deň,

v termíne 3.1.2018 máme ešte zopár izieb voľných.

Nkola Kostov

Dobry Den,
Je v pokoje socialny zarizeni? diky

Hotel Pod Hradom***

Dobrý deň,
každá izba má vlastnú kúpeľňu, ktorá zahŕňa sprchu a toaletu.

Markéta

Dobry den, welness bude urceny pro všechny nebo mame moznost mit soukromí jen ve dvou?

Hotel Pod Hradom***

Dobrý deň,

naše welness centrum nie je až také veľké, aby sa tam zmestilo viacero izieb naraz. Preto ste tam vždy osamote. Podľa dohody si stanovíme hodinu, kedy by ste chceli welness navštíviť a ten čas tam budete mať súkromie.

Tereza Kubošová

Dobrý den, chtěla bych pobyt koupit mamince a manželovi maminky na vánoce, mohla bych poprosim o více informací? na 2 dny pobyt, děkuji

Hotel Pod Hradom***

Dobrý deň,

a o aké informácie by ste mali záujem????Pri zakúpení poukazu máte napísané všetky informácie, čo voucher obsahuje a čo je v cene zahrnuté.
Ak by ste mali záujem o informácie, ktoré sú tam není napísané kľudne sa pýtajte.
S pozdravom
recepcia

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru