Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Vystupte z davu: Originální dámské čepice s velkou bambulí

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Michaela Ciklová

Dobrý den. Čepice (louka) mi dnes dorazila, ale byla jsem dost nemile překvapená – bambule je světle modrá, což je pro mě naprosto nepoužitelné. V nabídce je barevná – rezavá a nikde jsem nenašla zmínku o dodání jiných barev než jsou nabízeny. Přehlédla jsem to? Děkuji za odpověď. Michaela

Vysněné kabelky

Dobrý den paní Michaelo,
v nabídce je napsáno že fotografie bambule je ilustrační.
Pokud se Vám nelíbí barva bambule, je možné zaslat jinou bambulku(pokud je na druk), a nebo jinou čepici.
Prosím kontaktujte nás emailem.
Děkuji za pochopení, krásný den, Magdalena a Lucie

hana miklova

Muzu se zeptat zda lze maskacovou ruzovou zaslat s odepinajici bambulkou.?

Vysněné kabelky

Dobrý den paní Miklová, ano je to možné. Tyto čepice mají odepínací bambulku. Krásný den

Lenka Černohlávková

Dobrý den,dnes došla čepice kočky na měsíci,je pěkná,jen se mě zdá,že barvy nejsou tak výrazné jak na obrázku.doruceni bylo velmi rychlé ani jsem to nečekala.
Chtěla jsem se zeptat,bambule je oddelavaci,nebo napevno?
 Lenka

Vysněné kabelky

Dobry den paní Lenko, měli jsme jednu zakázku na čepice na druk, aby se dala bambule oddělat, ale nemám tušení jestli byla nějaká doručena k Vám. Barva potisku mě mrzí, že nevyhovuje, ale záleží na grafice počítače. Děkuji za pochopení a přejeme krásné a veselé Vánoce s pozdravem tým vysněných kabelek

hana miklova

Dobry den.cepici jsem asi chybne vyndala ze sacku.po protrepani bambulky je v poradku.dopo­rucuji krasne zbozi a jsem spokojena.dopo­rucuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano, jsme rádi, že se Vám čepice líbí a doufáme že Vám budou dlouho složit. S pozdravem, David. :)

hana miklova

Cepice jsou krasny.zkamal me dnes divny tvar cerne bambulky na kocky na mesici.muzu se zeptat.treba z plamenaku foto fialova bambule dosla pekna hneda.na cepici na mesici jsou takove flicky to je asi tisk.stejne jsem nadsena z cepicek.diky­diky.takze bambulky jsou ruzne…

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano, jsme rádi, že se Vám čepičky líbí a udělaly Vám radost. :-) Krásné Vánoce

hana miklova

Doslo me 5cepic.napriklad dve kocky na mesici a kazda ma jinou bambuli.jedna krasnou hnedou a druha vypelichanou cernou.budu objednavat dalsi.muzu pozadat o velkou bambuli kulatou a ne z ktere padaji chlupy.dekuji za predani informace z pozadavkem.

Slevomat.cz

Dobrý den, moc mě mrzí, pokud není jedna čepice podle Vašich představ. Zkuste napsat na info@vysnenekabelky.cz a třeba Vám pomohou. :) Hezký den, Tereza.

hana miklova

Uz jsem objednala dalsi dva kusy slo by jeste zmenit na 3kusy.a s plamenaky nemate?

Vysněné kabelky

Dobrý den paní Hanko,
je mi líto, ale Plameňák již není skladem.
Děkuji za pochopení, krásný den, Magdalena

hana miklova

Vy jste naskladnili dalsi druhy?muzu doobjednat a uhradit pouze jedenkrat postovne?

Vysněné kabelky

Dobrý den paní Miklová,
určitě můžete objednat více kusů, a na jedno poštovné.
Děkuji za pochopení, krásný den, Magdalena

hana miklova

Moc dekuji ja obednala 5ks.ocekavala jsem i jiny typ.nevadi i tak p.Magdalenko dekuji a preji krasne svatku a hodne zdravicka v roce 2018

Vysněné kabelky

Velice děkuji za hezké slova. I Vám krásné Vánoční svátky. Magdalena a Lucie

Miloslava Sokolová

Dobrý den, jen malé upozornění: když už děkujete zákazníkum za pochvalu, tak správně česky je ,,za milÁ slova".....Hezký den M. Sokolová

hana miklova

Mate jen ctyri druhy cepicek?

Vysněné kabelky

Dobrý den paní Hanko,
ano, jen čtyři typy jsem naskladnila.
Děkuji za pochopení, krásný den, Magdalena

Hanka

Kdy muzu ocekavat naskladneni??

Vysněné kabelky

Dobrý den,
čekáme na zboží, budou opět naskladněny.
Děkuji za pochopení, a prosím o hlídání této akce, aby Vám neunikla :).
Krásný den, Magdalena

Lenka Černohlávková

Dobrý den,už vůbec nebudou?

Vysněné kabelky

Dobrý den,
budou naskladněny. Děkuji za pochopení, Magdalena

hana miklova

Dekuji za nadherne zbozi.skvele.kou­pila jsem dva kusy ostatni me utekli.nadhera diky vam

Vysněné kabelky

Dobrý den paní Hanko,
velice děkueme za milé slova. Krásný den a překrásné Vánoční svátky Vám přeje Megi a Lucie

hana miklova

Asi to byl folk.ale uz me utekl.kdy mam sanci ze naskladnite?

hana miklova

Radeji jsem uz objednala predtim jsem videla i nejake kocky a nebyli to na mesici??

Vysněné kabelky

Dobrý de paní Hanko,
naskladníme cca zd týden. Prosím sledujte naše stránky.
Děkuji za pochopení, krásný den, Magdalena

hana miklova

Bambulky a plamenaty bych chtela myslite ze budou az nakladnite kocky s mesicem presne ty jsem mela na mysli.nechci platit 2× postovne.a jake jeste budou jine druhy?

Slevomat.cz

Dobrý den, bohužel nevím zda se tato nabídka bude opakovat. Je ale možné, že někomu jejich rezervace propadne, tak zkuste ještě počkat. :) Hezký den, Tereza.

Jana

Dobrý den, paní Hanka má na mysli čepici Kočky na měsíci. Tato čepice je vyprodána? Není možné ji přiobjednat? Děkuji za zprávu.

Vysněné kabelky

Dobrý den paní Jano,
čepice budou naskladněny cca týden?
Děkuji za pochopení, Magdalena

hana miklova

S kockama nemate?jak na obrazku?

Vysněné kabelky

Dobrý den paní Hanko,
nevím přesně, který obrázek máte na mysli?
Děkuji, Magdalena

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru