Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Romantický pobyt s čtyřchodovou večeří na rozhledně Kaňk u Kutné Hory

4,8 / 5 Havířská bouda - penzion Kutná Hora (mapa) 50 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Lucie

Dobrý den, mohla bych poprosit o volné víkendové termíny v únoru ? Třeba na Valentýna??
Děkuji Lucka

Havířská bouda - penzion

Dobrý den, bohužel v únoru a v dubnu jsou již víkendy obsazeny..
Přehled volných víkendových termínů.
leden
19.1.2018–21.1.2018
26.1.2018–28.1.2018
Únor
Víkendové pobyty již plně obsazeny, je možnost rezervací pouze v týdnu od pondělí do pátku.
V týdnu od 19.2.-23.2.18 také obsazeno.
Březen
2.3.2018–4.3.2018
9.3.2018–11.3.2018
23.3.2018–25.3.2018
Duben
Víkendové pobyty již plně obsazeny, je možnost rezervací pouze v týdnu od pondělí do pátku.
Prosím o včasné rezervování pobytu.
Více informací na telefonu 723 609 635.

Lucie Vaníčková

Dobrý den,
na vaše uvedené tel. číslo se nedá dovolat. Hlásí mi to, že neexistuje. Chtěla jsem si u vás zarezervovat termín, nevím v čem je problém. Tak jsem vám napsala na uvedený mail. Snad se tedy takto spojíme.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, děkujeme za upozornění. Dovolat se lze na čísle +420 725 998 9­89. Doufáme, že jste již dostala odpověď a vše je vyřešené. Jinak na svém účtu naleznete malý dáreček jako poděkování. Krásný den :-)

Havířská bouda - penzion

Dobrý den,
předpokládal jsem, že jste se večer 2.1.2018 dovolala, když jsem měl na stole Vaše číslo vouchru a hned druhý den ráno 3.1.2018 v 8:50 jsem Vám posílal potvrzení rezervace na emai: vanilucka@gmail.com

Kristýna Havlová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda je u vás možné zaparkovat vlek za auto + motorku na motokros? Máte kamerový systém na parkovišti, nebo je nějakým způsobem zabezpečené? Děkuji za odpověď :)

Havířská bouda - penzion

Dobrý den, ano je možnost zaparkovat vlek za auto + motorku. Kamerový systém sice máme, ale jinak zabezpečené parkoviště není…

Nelli

Dobrý den je stále volný termín od 26 do 28.12.?

Havířská bouda - penzion

Dobrý den,
Ano poslední jeden pokoj.

Hana Šebelová

Dobrý den, máte volný pokoj mezi vánočními svátky? Dík za info.

Havířská bouda - penzion

Dobrý den,
mezi svátky Vám mohu nabídnout termín od 26.12.(úterý) do 28.12.2017, nebo od 27.12.(středy) do 29.12.
V případě zájmu nás kontaktujte co nejdříve. S pozdravem Vlk Jiří, provozní restaurace

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru