Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Otevřená vstupenka na 1 představení dle výběru v DIVADLE V RYTÍŘSKÉ

4,7 / 5 KOMORNÍ DIVADLO KALICH Praha - Staré Město  (mapa) 2 992 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Martina

Dobrý den,chtěla jsem zakoupit dve vstupenky a nez jsem vybrala představení, nabídka je bohuzel ukoncena-vyprodána.Budete nabídku opakovat?Děkuji.

Divadlo V Rytířské

Dobrý den, ano v budoucnu tuto akci zopakujeme. Jen v tuto chvíli nejsme schopni určit, ve kterém období. Děkujeme DvR.

David

Dobrý den, zaplatil jsem za dvě volnné vstupenky do divadla a můj dotaz zní. Jeden kód voucheru platí pro oba dva lístky?
Děkuji za odpověď.

Divadlo V Rytířské

Dobrý den, jedna volná vstupenka platí pro jednu vstupenku do divadla. Děkujeme DvR

Tereza

Dobrý den,chci koupit 2listky rodičům k Vánocům…Lze si lístky rezervovat a koupit je až na místě? ;-)

Divadlo V Rytířské

Dobrý den, ano rezervaci můžete udělat mailem nebo telefonicky a lístky si píte vyměnit za vstupenky na pokladně kdykoli. Pokud by jste ale zjistili, že se na konkrétní představení nedostanete, tak prosím rezervaci včas zrušte.
Děkujeme DvR.

Eva Kaňáková

tuto informaci má hlásí internet
Při uplatnění kreditů zaplatíte pouze 249 Kč.
chci si koupit 2 lístky a nedaří se mi získané kredity nikde najít, abych je mohla uplatnit . Eva Kaňáková, dala jsem tam nejprve adresu kanakova@volny.cz, pak tu druhou, ale nedává mi to možnost koupit vstupenky s kreditem

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, stačí si oba vouchery přidat do košíku a kliknout na zelené tlačítko „K objednávce“. Nad výběrem způsobu platby se Vám objeví „Uplatnit x kreditů“, které stačí pro uplatnění kreditů zaškrtnout. Krásný den Vám přeje Sára :)

Hanka

Dobrý den, mohu se zeptat jestli lze po telefonu rezervovat představení a za lístky za vouchery vyměnit až na místě před představením?

DIVADLO V RYTÍŘSKÉ

Dobrý den, ano lze to. Jen prosíme, pokud by jste zjistili, že z nějakého důvodu nebudete moci nakonec dorazit, tak prosím rezervaci zrušte. Děkujeme DvR.

VK

Jak dlouho bude platit tato nabídka?

DIVADLO V RYTÍŘSKÉ

Dobrý den, zatím do konce prosince. V případě zájmu jí můžeme i prodloužit. DvR.

JK

Dobrý den. Je možné si v rámci zamluvení vstupenky vybrat i její umístění, nebo se zkrátka musím spokojit s tím, co na mě zbyde ve chvíli, kdy budu na pokladně vyměňovat voucher za vstupenku? Díky za odpověď a hezký den:-) JK

DIVADLO V RYTÍŘSKÉ

Dobrý den, na pokladně vám nabídnou celé hlediště a budete si moci vybrat z volných míst (můžete i telefonicky). Pokud by vám nabídka volných míst teď nevyhovovala v rámci lenových a únorových termínů repríz, tak prosím sledujte náš FB kde najdete informaci, kdy bude zahájen předprodej na březen. Pak budete mít jistotu, že tam bude dostatek volných míst pro váš výběr. Děkujeme DvR.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru